У Львові поховали письменницю, яка померла від поранень після ракетного удару по Краматорську

Увечері, 27 червня, російська федерація знову вдарила по місту Краматорську Донецької області. Керівник Донецької ОВА Кириленко підтвердив, що росіяни влучили поблизу кафе, де було велике скупчення людей.

Внаслідок російського удару загинуло 13 людей, близько 60-ти поранено. Вікторія Амеліна отримала поранення під час російського удару по Краматорську та померла 1 липня, від поранень після ракетного удару по Краматорську.

Відомо, що 27 червня Амеліна, українська письменниця, членкиня Українського ПЕН та документаторка воєнних злочинів в організації Truth Hounds, знаходилась у м. Краматорськ разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників. Під час вечері в ресторані “Ria Lounge” у центрі міста, російські військові здійснили ракетний удар по цьому закладу громадського харчування, врезультаті чого Вікторія зазнала важких поранень. Медики та парамедики у Краматорську та Дніпрі робили все можливе, щоб урятувати життя письменниці, проте, на жаль, поранення було не сумісні ж життям.

Нагадуємовнаслідок удару росіян по Краматорську загинули сестри Юлія та Анна.

Сьогодні, 5 липня 2023 року у Львові поховали Вікторію Амеліну.

“Сьогодні прощаємось з Вікторією Амеліною, українською письменницею та громадською діячкою. Вікторія померла від поранень після ракетного удару по Краматорську. Там вона разом з іноземними журналістами документувала російські воєнні злочини. Залишається пам’ять. Світлий спогад житиме вічно в серцях рідних, близьких та всіх, хто був знайомий з Вікторією та словом, яке вона несла світу”, – написав мер Львова у своєму фейсбук.