Сьогодні, 6 липня Україна повернула з полону 45 воїнів ЗСУ та 2 вивезених дітей (ФОТО)

Сьогодні, 6 липня 2023 року з російського полону вдалося повернути 45 воїнів ЗСУ. Також вдалося повернути до України вивезених до росії українських дітей – 6-річного Рената та 10-річну Варвару.

Про це повідомляє голова Офісу Президента України Андрій Єрмак, передає “Це моя Україна”.

“Сьогодні маємо також і гарні новини. Нам вдалося повернути з полону додому 45 наших воїнів ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ та двох цивільних. Серед них – двоє офіцерів, 41 рядовий та сержант, цивільний співробітник «Азовсталі» та тероборонівець з Херсону. Ми повертаємо оборонців Маріуполя та «Азовсталі». Є поранені воїни. Також військових з Донецького, включно з Бахмутом, Запорізького та Харківського напрямків. Кожен з них – герой. Наша команда, разом з Координаційним штабом із питань поводження з військовополоненими, продовжує виконувати задачу Президента Володимира Зеленського – повернути всіх . Ми не зупиняємось. Всі українці мають бути вдома. Будуть. Слава нашим героям! Українці – найвища цінність держави!” – зазначає Андрій Єрмак.

Перші фото звільнених українських військових:

“Також сьогодні повертаємо додому незаконно вивезених до росії українських дітей – 6-річного Рената та 10-річну Варвару. Їхню матір, бойового медика, звільнили під час великого обміну в жовтні 2022 року. Вони з чоловіком давно чекали на повернення своїх дітей, яких росія незаконно депортувала, намагаючись приховати викрадення. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у координації з Уповноваженим ВР з прав людини Дмитром Лубінцем та нашою командою працює над поверненням наших діток” – згодом додав Андрій Єрмак.