Металева блискавка – одна з найбільш надійних видів застібок

Металева блискавка – одна із найбільш популярних та надійних видів застібок. Вони використовуються на будь-якому виді одягу, взуття, сумках. І практично скрізь на язичку замку зустрічаються три літери – YKK. Ця абревіатура вказує на компанію виробника – японську фірму, яка вже майже 100 років активно виготовляє швейну фурнітуру. Сьогодні понад 70% блискавок для одягу постачають фабрики цього виробника. І саме тому металеві блискавки YKK стали неодмінним атрибутом будь-якого якісно пошитого одягу.

Різновиди блискавок для одягу

Найчастіше YKK випускає всі варіанти потрібних типів фурнітури. Найпопулярнішими є такі види металевих блискавки:

  • Роз’ємні;
  • Нероз’ємні металеві, що підходять для потайного вшивання;
  • Однозамкові та двозамкові;
  • Тракторні формою зубчиків.

Блискавки металеві роз’ємні стануть ідеальною застібкою для верхнього одягу, а потаємна модель доповнить елегантну сукню. І той, і інший варіант може мати один або два замки і відповідно мати назву: однозамкова або двозамкова. Вибір у цьому випадку залежить виключно від Ваших уподобань. Двозамкові блискавки часто ставлять переважно на спортивні сумки, рюкзаки, деякі види верхнього одягу.

Окрім свого прямого призначення, гарна блискавка може використовуватись як декоративна деталь. В цьому випадку дуже важливо правильно підібрати колір. Оскільки палітра кольору дуже широка, то Ви можете вибрати блискавку чітко в колір виробу, а можете, навпаки, зробити контрастний акцент, вибрати кардинально інший від основного тону виробу.

Металева блискавка

Переваги металевої блискавки

Фурнітуру з трьома літерами YKK можна зустріти на джинсах або сумочках дорогих європейських брендів, адже японська компанія виробник справді найкращі у своїй справі.

До прикладу, їх металеві блискавки на куртку мають відмінні риси:

  • Підвищена міцність та довговічність. Колір не змінюється після 10 років використання;
  • Плавний хід замку по сірій тасьмі, ніяких заїдань чи складнощів при застібці;
  • Широким модельним рядом. Є варіанти для щільних тканин та найтоншого шовку;
  • Доступна ціна на вироби із різних колекцій.
Давайте докладніше розглянемо металеву блискавку
  • Металева блискавка для одягу (та інших виробів)

У цьому різновиді блискавок зубчики виготовлені з металу. Це визначає їхню основну перевагу. Металева блискавка – є достатньо зносостійкою та однією з найміцніших. Тому, якщо Ви вибираєте, яку купити блискавку для куртки, металева підійде ідеально. Вона не тільки красиво виглядає на будь-якому верхньому одязі, а й порадує своєю довговічністю. Також їх часто встановлюють на вироби, які доводиться постійно розстібати-застібати, наприклад, сумки, гаманці, взуття.

Додамо, що місце застосування блискавок з металу визначає їхню вагу — вони є достаньо важкими, а отже, не завжди підійдуть для легких тканин (але є і винятки). Зате чудово підійдуть для джинсів та деяких видів верхнього одягу.

Ще раз зазначимо, що у світі однією з найнадійніших визнана блискавка YKK. Металева, тракторна або будь-яка інша блискавка цього бренду відрізняються високою надійністю, довговічністю та чудовими зовнішніми характеристиками.