“33 млн за 24 серії – небагато”: Горбунов відповів щодо зйомки телесеріалу “Інгулець” за 33 млн. гривень

Нагадуємо, згідно даних електронної системи публічних закупівель Prozorro у вівторок, 18 липня, був підписаний контракт, за яким компанія відомого ведучого Юрія Горбунова за бюджетні кошти створить серіал “СМТ Інгулець”. Замовником виступає ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

Відомий продюсер, та шоу-мен Ігор Кондратюк розкритикував виділення 33 мільйонів гривень на зйомку серіалу “СМТ Інгулець” продакшину, який очолює Юрій Горунов. Аргументуючи, що у час війни не раціонально використовувати такі кошти на зномку телесеріалів, а за них краще купити дрони для ЗСУ.

В свою чергу Юрій Горбунов відповів у своєму інстаграм, що ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” у травні оголосила тендер на зйомку різного роду фільмів, мультфільмів і серіалів з патріотичним нахилом, в тому числі і гумористичних. Участь у мистецькому конкурсі взяли близько 120 компаній, перемогли 53. В свою чергу компанія Прототип Продакшн, керівником якої є Юрій Горбунов також подалася на ці конкурси з проектом “Інгулець”, який включає 24 серії і виграла його.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Продюсер.Телеведучий 1+1 (@gorbunovyuriy)

“Друзі, отримую багато запитань та коментарів щодо участі компанії Прототип Продакшн, керівником якої я є, у мистецькому конкурсі від державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

У відео – моя офіційна позиція щодо цього. Прошу звернути увагу, що в умовах війни і інформаційної війни, в яку ворог інвестує мільярдні ресурси, потрібно відповідно реагувати та створювати в тому числі проєкти, які будуть патріотичними, проукраїнськими, в контексті реального часу та подій, які проживає кожен з нас.

Ми з командою знаходимося в Україні, створюємо робочі місця та робимо все можливе, щоб індустрія розвивалася. Це важливо та потрібно. Дякую всім з розуміння і підтримку!! Слава Україні!”, – написав у пості Юрій Горунов.