Чому важливо знати, що таке Past Perfect, та як правильно обрати школу з вивчення англійської мови

Англійська мова вважається однією з найпоширеніших мов у світі, і знання нею стає все більш важливим. Коли ми навчаємося англійської мови, однією з ключових граматичних конструкцій, яку слід зрозуміти та опанувати, є “Past Perfect” (Перфект минулого часу). Ця форма часу може здатися складною на перший погляд, але коли зрозуміти її засади, вона стає потужним інструментом для висловлення послідовності подій у минулому.

Past Perfect використовується для вираження послідовності подій у минулому, показуючи, що одна подія відбулася перед іншою. Формується він за допомогою допоміжного дієслова “had” та третьої форми основного дієслова (Past Participle). Наприклад:

 1. She had already finished her homework before her friends came over. (Вона вже закінчила домашнє завдання, до того як її друзі прийшли.)
 2. By the time they arrived, the movie had already started. (Коли вони прибули, фільм вже почався.)
 3. He had lost his keys before he found them in his bag. (Він втратив свої ключі, до того як знайшов їх у своєму мішку.)

Past Perfect допомагає уточнити послідовність дій, які відбулися в минулому. У таких реченнях часто зустрічаються сполучники “before” (до того як), “after” (після того як) або “by the time” (коли) для з’єднання подій.

англійської

Також Past Perfect використовується для розповіді про минуле в контексті розповіді або для підсилення часових відносин між подіями:

 1. John had dreamed about visiting Paris for years, and finally, his dream came true last summer. (Джон мріяв відвідати Париж протягом багатьох років, і нарешті, його мрія здійснилася минулого літа.)
 2. The team had been practicing hard all season, so they were well-prepared for the championship. (Команда працювала наполегливо протягом всього сезону, тому вони були добре підготовлені до чемпіонату.)

Обираємо школу з вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови є ключовим фактором для успішної комунікації та розуміння світу. Як обрати школу, де навчання буде якісним та результативним? Ось кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір:

 1. Оцініть свої цілі: Перш ніж шукати школу, зробіть оцінку своїх метою. Визначте, чому саме вам потрібна англійська мова – для подорожей, роботи, навчання або загального розвитку.
 2. Акредитація школи: Перевірте, чи має школа відповідну акредитацію та репутацію. Поговоріть зі студентами, які вже навчаються там, і дізнайтеся про їх досвід.
 3. Кваліфіковані викладачі: Переконайтеся, що школа має професійних та досвідчених викладачів, які мають відповідну освіту та підходять для навчання іноземців.
 4. Методика навчання: Дізнайтеся про методи навчання, які використовуються в школі. Вони повинні бути цікавими, взаємодійними та спрямованими на розвиток всіх аспектів мови: читання, письма, говоріння та слухання.
 5. Класні групи: Важливо, щоб розмір класних груп був оптимальним. Надто великі групи можуть утруднити індивідуальний підхід до кожного студента.
 6. Можливості практики: Питайте про можливості практики та спілкування з носіями мови. Реальна практика допоможе вам закріпити знання та поліпшити комунікативні навички.
 7. Додаткові ресурси: Важливо, щоб школа надавала доступ до додаткових ресурсів, таких як бібліотека, відеоуроки, онлайн-матеріали тощо.
 8. Розташування: Розгляньте розташування школи. Воно повинно бути зручним для вас і не заважати процесу навчання.

Обираючи школу з вивчення англійської мови, не поспішайте і звертайте увагу на всі деталі. Якісна освіта відповідно до ваших потреб допоможе вам вдосконалити знання англійської мови та досягти успіху у різних сферах життя.