ДБР затримало головного військкома Рівненщини за побиття підлеглого (Відео)

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) активно займаються розслідуванням та виявленням можливих зловживань та порушень, пов’язаних із діяльністю працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Джерело: ДБР 

Недавно відбулось викриття керівників Рівненського обласного та районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які були замішані у жахливих подіях. Згідно з отриманою інформацією, ці керівники побили одного з підлеглих військовослужбовців і вчиняли над ним знущання, заставляючи ставати на коліна та вибачатись.

Подробиці розслідування свідчать про те, що полковник та підполковник, які займали посади керівників, дізналися, що водій стрілецької роти намірений повідомити про їхні порушення під час служби. З метою приховати свої дії та запобігти можливій відповідальності, вони побили битою військовослужбовця. Цей жахливий вчинок був також зафіксований на відео, яке знімав керівник районного ТЦК.

Нагадуємо, нацполіція затримала посадовців військкоматів у 3 областях за корупційні схеми ухилення від призову.

Під час проведення обшуків за місцем роботи та проживання керівників обласного та районного ТЦК, слідчі вилучили деякі докази, зокрема, мобільні телефони, один із яких належав потерпілому. Також була виявлена бита, якою військком бив підлеглого.

Додатково до цього, під час обшуку у керівника Рівненського районного ТЦК та СП було знайдено 8 пакетів із підозрілою білою речовиною, ймовірно наркотичною, а також знаряддя для вживання наркотичних речовин.

Згідно з виявленими фактами, затриманим посадовцям були оголошені підозри. Один із них підозрюється у незаконному зберіганні психотропних речовин з метою збуту у великих розмірах, за що може бути засуджений до позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Другому керівнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років за перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану.

Обом підозрюваним також буде обрано запобіжні заходи, а їхнє призначення на посадах буде призупинено до завершення розслідування.

Фото: скрин принт з відео ДБР