Нелюд, який віз дітей на органи в Європу, розказав шокуючу правду про Перечинський інтернат (відео)

Як розповів затриманий чоловік, у період з 2010 по 2014 роки з Перечинської школи-інтернату вивезли в Європу кілька діток нібито для пересадки органів. Виними у цьому він називає кількох посадовців інтернату, а також навіть кілька людей з відділу освіти.

Вчора 29 липня 2023 року, в соцмережах перечинський міський голова Іван Погоріляк оприлюднив шокуюче відео, в якому раніше затриманий працівник Перечинської школи-інтернату Денис Вароді зізнається, що дійсно намагався продати дитину за кордон на органи, а матір дитини запевняв, що вона йде у прийомну сім’ю.

Йдеться про випадок 43-річного закарпатця Дениса Вароді, якого затримали за підозрою в організації продажу однорічної дитини за кордон наприкінці червня у пункті пропуску “Малі Селменці”.

Денис Вароді розповів подробиці, які раніше правоохоронці не озвучували

“Мені відомо імена людей, які відправляли дітей нібито на лікування або під час канікул, це Василь Федорович Коба, директор школи-інтернату, який проживає у місті Перечин, Ландвизер Ольга, юрист, яка проживає в селі Туриця. Та Василь Васильович Коба, син директора, який проживає в місті Ужгороді”,- розповідає чоловік.

За його словами саме ці особи під час літніх та зимніх канікул, у період 2010-2014 років, вивозили дітей за кордон під виглядом відпочинку або лікування. Саме Ольга Ландвизер нібито займалась виготовленням фальшивих документів, а після вони вивозили дітей для пересадки органів.
“Якщо вивозилось 25 дітей, то поверталися лише 23. Часто нами, працівниками закладу, вихователями та педагогами задавалися питання – де ті учні? Відповідь була коротка і ясна – діти знаходяться на лікуванні. Проходить деякий час, ми знову задавали такі питання і нам казали «Якщо ви хочете працювати-працюйте, якщо ні – звільняйтесь”, – розповідає підозрюваний.

Вивозились для трансплантології в основному діти сироти, діти які позбавлені батьківського піклування. Вся інформація по їх «всиновленню» за кордоном була нібито закрита.

“Деякі були перевірки у школі-інтернаті, а саме працівників з відділу освіти, інших інстанцій. Вони це все покривали…час від часу проходили перевірки і все це замовчувалось”, – зазначає чоловік.

До поліцейських вони не звертались, адже за його словами, боялись втратити роботу.
“Дмитрів Саша, який працював у Перечині у поліції, очолював посаду по справах дітей, постійно їздив за дівчатами та кудись їх вивозив. Вчителі почали писати доповіді директору, що Саша кудись вивозить дівчат…потім директор Коба Василь якось з’ясував та Саша Дмітрієв звільнився і виїхав за кордон. І це було десь приблизно у 2016-2017 році”, – додає у кінці відео закарпатець.
Пропонуємо вам послухати зізнання працівника школи-інтернату на відео:

Раніше ми писали: Продавець дітей на органи в Європу вийшов на волю: вніс заставу 1 мільйон гривень