Прогноз погоди на 12 серпня 2023 року для всієї України

Зібравши та обробивши дані, спираючись на сучасні метеорологічні моделі, представляємо вашій увазі прогноз погоди на найближчий день. Завтра, 12 серпня 2023 року, спостерігатимемо різноманітні погодні умови по різних регіонах України.

У західних областях, зокрема в Львівській області, передбачається помірна хмарність та невеликі опади. Температура повітря вдень буде у межах +20°C до +24°C. Атмосферний тиск в цьому регіоні підтримуватиметься на рівні 1013-1015 гектопаскалів. В Закарпатській області, прогнозується розпогодження вдень, але ввечері можливі короткочасні дощі. Температура повітря буде у межах +21°C до +25°C. Атмосферний тиск буде варіюватися від 1012 до 1014 гектопаскалів.

У центральних областях, включаючи Київську, очікується більше сонячних годин, проте можливі короткочасні дощі. Середня денна температура коливатиметься в межах +22°C до +26°C. Атмосферний тиск може трохи знизитися до 1010-1013 гектопаскалів.

На сході України, у Харківській області, прогнозується суха та ясна погода. Температура повітря вдень підніметься до +24°C до +28°C, а атмосферний тиск залишатиметься стабільним навколо 1016 гектопаскалів.

У південних регіонах, зокрема в Одеській області, очікується тепла погода без опадів. Температура повітря прогріється до +26°C до +30°C. Атмосферний тиск може знизитися до 1008-1012 гектопаскалів, що може вказувати на наближення впливу атмосферного фронту.

Загалом, складаючи прогноз погоди на 12 серпня, варто враховувати температурні коливання та зміни атмосферного тиску. Наприкінці спостереженого періоду можливе погіршення погодних умов у деяких регіонах через атмосферні зміни.

Читайте також: Віталік Козловський показав свій окоп та незвичних “товаришів”, які живуть з ним поруч (ВІДЕО)