“Збавте свої обороти”: скандальна блогерка розповіла, за що недолюблює Львів (відео)

Кілька днів назад популярна блогерка Анна Алхім потрапила до нового скандалу. Блогерка назвала мешканців областей заходу України «дебілами». Після цього у наступному відео в Tik-tok Анна Алхім пояснила своє висловлювання, сконцентрувавшись на своїх негативних емоціях навколо міста Львова.

“Ніхто нічого конкретного (мені.- ред) нічого не зробив. Але люди там чомусь думають, що Україна це і є тільки Львів. Інших міст в Україні немає. Є Львів і він вирішує як кому говорити, що кому робити, які пісні слухати, і тільки вони можуть все вирішувати. І чомусь завжди, усі скандали за мову починаються у Львові. За житло (скандали.- ред) у Львові”, – говорить блогерка.

У відео згадується жінка, яка начебто погрожувала блогерці «приїжджай, ми тобі покажемо». Її блогерка в негативному ключі ототожнює з усіма жителями міста.

“Чомусь коли зі Львова чи за західної України хтось приїжджає в Одесу чи Харків, там їх ніхто не щемить, не каже не говоріть українською, тощо. Чи б*ть не ходіть туда, не робіть то, заберіть своїх дітей… Ніхто їх не чіпає. Але чомусь з інших міст коли приїжджають у Львів чи інше місто з тієї карти, яку я виклала (мешканців Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської та Закарпатської областей Алхім означила як «завод дебілів», – ред), все п*да, ви приїхали на нашу територію. Україна це все ми. Ви тут не одні живете. Краще збавте свої обороти”, – додала Анна Алхім.

Відео з блогеркою: