Народна артистка України Софія Ротару відмовилася виступити на фестивалі на підтримку України

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле нещодавно організувала фестиваль в Юрмалі з метою підтримки України. На цьому заході виступили численні відомі артисти, а серед запрошених гостей були присутні Максим Галкін, Алла Пугачова, Андрій Макаревич та інші відомі особистості.

Під час інтерв’ю для YouTube-каналу “І грянув Грем”, Лайма розповіла, що також намагалася запросити Софію Ротару, однак остання відмовилася від участі на фестивалі.

За словами співачки, для Ротару найважливішою є її родина, і вона відчуває, що їй потрібна лише вони. В даний час Софія Ротару перебуває у колі своїх близьких і рідних, і це становить основний пріоритет для неї.

“Їй, мені так здалося, ніхто не потрібен, крім сім’ї. Тому у нас немає такого, щоб ми дзвонили одна одній кожен день. Ми говорили з нею. У нас досить близькі стосунки – я багато чого знаю про неї, а вона про мене”, , – розповіла Лайма Вайкуле.

Також вона додала, що Ротару перебуває в безпеці, але точну країну її проживання вона не розкрила.

“Я знаю, що вона в безпеці, і цього достатньо для мене. Якщо вона захоче, то завжди може зателефонувати, а я не люблю нав’язуватися. Прийде час, сподіваюся, і Софа приїде до нас, якщо захоче”, – додала Лайма Вайкуле.

Читайте також: У Стамбулі почалися масові облави на туристів з метою депортації: серед них багато росіян