Пасажири літака помітили “двометрову Діву Марію, яка сиділа біля вікна”: як вони відреагували (ФОТО)

У літаку, який летів з хорватського Дубровника до ірландського Дубліна, пасажири помітили біля вікна двометрову статую Діви Марії. Виявилось, що її намагався провезти один із паломників.

Про це пише авторитетне видання dailystar.co.uk,передає “Це моя Україна“.

Чоловік, який летів додому з відпустки, розповів, що під час польоту рейсом авіакомпанії Ryanair йому двічі “з’явилася” Діва Марія, тому що чоловік проніс на борт літака двометрову статую.

За його словами, його літак майже на три години запізнився, покинувши злітно-посадкову смугу в аеропорту Дубровника, і співробітники Ryanair поспішали посадити людей на борт, щоб компанія могла уникнути виплати компенсації. Оскільки посадка на літак була швидкою, то один із пасажирів зумів навіть взяти на борт двометрову статую Матінки Божої.

“Я помітив чоловіка  в черзі з чимось схожим на двометрову статую Діви Марії, і якимось чином він просто зайшов з нею прямо в літак, і ніхто нічого не сказав”, – розповідає пасажир літака.

Очевидець розповів, що пасажир, якому на вигляд було близько п’ятдесяти років, сів посеред ряду і поклав святу на “омріяне” місце біля вікна.

пасажири
на фото статуя Діви Марії

“Треба віддати йому належне, я застряг посередині, а Марії дісталося вікно”, – зазначає очевидець.

Проте згодом виявилось, що не всім людям вистачило місць в салоні літака, а тому статую Діви Марії таким помістили до багажного відділення.

“Весь літак сміявся з цієї ситуації, це було весело”, – додає пасажир.

Зрештою під час закінчення польоту пасажири літака помітили, що релігійний пасажир протягнув аж дві статуї Діви Марії до цього літака.

Читайте також: Полька намагалась перевезти свого хлопця українця через кордон, прикривши його ковдрочкою