Перебуває в реанімації: у Франківську молодий чоловік потрапив під тепловоз

В Івано-Франківську 20 серпня тепловоз наїхав на чоловіка, який перетинав залізничну колію в невстановленому місці. Внаслідок наїзду чоловік отримав численні травми та був госпіталізований до реанімаційного відділення.

Подія сталася близько 17:30 20 серпня. Машиністу локомотива, який рухався у напрямку Одеси, вдалося зупинити потяг, однак він встиг лише знизити швидкість. Чоловік, на якого наїхав тепловоз, перетинав залізничну колію справа наліво ведучи велосипед, – повідомляють у поліції Івано-Франківської області.

Потерпілий, 1996 року народження, мешканець Івано-Франківська. Він зараз перебуває у реанімації. За фактом наїзду слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.276 (Порушення працівником залізничного, водного або повітряного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту) Кримінального кодексу України.

Завжди стежте за рухом поїздів

Залізничні колії є небезпечним місцем. Поїзди їдуть дуже швидко і не можуть зупинитися миттєво. Якщо ви переходите залізничну колію, завжди стежте за рухом поїздів. Переконайтеся, що поїзди не їдуть, перш ніж переходити.

Також не рекомендується переходити залізничну колію в невстановлених місцях. Найбезпечніше переходити залізничну колію на пішохідних переходах. Якщо поблизу немає пішохідних переходів, переходите залізничну колію під кутом 90 градусів.

Дотримуючись цих простих правил, ви можете уникнути нещасних випадків на залізничних коліях.