У Ромнах внаслідок атаки беспілотника загинув директор, заступник, бібліотекар і секретар

Сьогодні о 10.05 у місті Ромни російський БпЛА типу «Shahed» влучив у навчальний заклад. За попередньою інформацією внаслідок атаки російського безпілотника загинуло 4 освітян, ще троє поранені.

Як повідомляють у Роменській РДА, що внаслідок російської атаки загинув директор, заступник директора, секретар і бібліотекар, та 4 поранених. Всі постраждалі – працівники освіти. Також у РДА повідомили, що загиблі не пройшли до укриття, яке навіть в результаті удару, не зазнало значних руйнувань.

В свою чергу мер Ромен Олег Стогній повідомив, що 23 – 25 серпня 2023 року оголошено Днями жалоби в Роменській міській територіальній громаді за загиблими внаслідок влучання російського БпЛА типу «Shahed» у наш навчальний заклад.

Також у Роменській РДА повідомили, що заборонили проведення масових заходів 24.08.2023р. Протягом з 24.08.2023 по 28.08.2003р.р. уникайте масового скупчення людей. Та закликали людей не ігнорувати тривогу!

Ромнах
Фото: Роменська районна державна адміністрація

Слід зазначити, що у своєму телеграм голова Сумської ОВА Дмитро Живицький зазначив, що не було оголошено тривогу, коли було відомо що шахеди летять у бік Сум.