В Туреччину прибув найбільший у світі авіаносець: туристи вражені його розмірами

Один з найновіших авіаносців ВМС США «Джеральд Р.Форд», який вважається найбільшим у світі, прибув у порт Анталії, що в Туреччині. Вражені його розмірами туристи під захоплені вигуки роблять селфі на його тлі, а російські туристи “в ужасі” від його побаченого.

Про це повідомляє портал DIP, передає “Це моя Україна“.

Флагман турецьких ВМС TCG Anadolu і авіаносець USS Gerald R. Ford (CVN 78), що належить США, проводять спільні навчання у Східному Середземномор’ї.

авіаносець Джеральд Р. Форд

Сотні туристів, що відпочивають на пляжах, скористалися цією унікальною можливістю і почали активно фотографуватися на тлі цього гігантського авіаносця, який знаходиться у складі американського флоту і якийсь недавно замінив собою авіаносці типу «Німіц».

Командувач 12-м ударним авіаносцем ескадреною групою контр-адмірал Ерік Дж. Есліх у зв’язку з візитом атомного авіаносця заявив наступне:

«Група ескадреного авіаносця «Джеральд Р. Форд» спільно з нашими партнерами з Турецького військово-морського та військово-повітряного флотів провела ряд навчань у різних галузях, перш ніж досягти Анталії. Ці навчання зміцнили наші зв’язки з Туреччиною і просунулися з метою спільної роботи в галузі морських тактичних методів і процедур. Колективні зусилля також сприяють досягненню нашої спільної мети забезпечення миру та стабільності у регіоні»