На які нюанси потрібно звернути увагу при виборі електричної теплої підлоги

Кожен власник будинку чи квартири знайомий з холодними підлогами, де завжди відчувається відсутність затишку та тепла. Саме тому встановлення електричної підлоги стає першочерговим завданням перед ремонтом вашої оселі. Чи то ванна кімната, кухня, спальня або балкон – вибір підходящого варіанту вимагає ретельного аналізу багатьох факторів.

 • Покриття підлоги

Покриття підлоги є одним із ключових аспектів при виборі електричної підлоги з обігрівом. Важливо перш за все врахувати його сумісність з вибраною системою обігріву. Інформацію про це можна з’ясувати у співробітників магазину або знайти на упаковці товару.

 • Основне чи додаткове опалення

Підлога може бути основним джерелом тепла або слугувати як додаткове джерело тепла. У разі, якщо підлога виступає головним джерелом обігріву, слід вибирати більш потужну систему. Для додаткового обігріву підійдуть практично всі види електричних підлог, включаючи інфрачервоні.

 • Потужність

Важливий параметр – потужність. Вона впливає не лише на комфортну температуру приміщення, а й на витрати енергії системи, що визначає вартість її функціонування. Великий вибір електричних підлог з різною потужністю можна знайти на сайті – https://teplapidlogavsim.com/ru/, тут ви точно знайдете те що шукаєте.

 • Виробник

Виробник також відіграє важливу роль. Від нього залежать як ціна продукту, так і технічні характеристики системи, а також можливість гарантійного обслуговування. Важливо пам’ятати, що заміна системи теплої підлоги може бути складною, тому правильний вибір від самого початку має велике значення.

електричної підлоги

Вибір потужності та розміру нагрівальної секції

Незалежно від того, якому варіанту електричної теплої підлоги ви віддаєте перевагу, потрібно правильно вибрати потужність та розміри нагрівальної секції. Для цього необхідно точно визначити передбачувану площу поверхні, що обігрівається (не враховуючи при цьому великогабаритні меблі і техніку). Потужність потрібно вибирати виходячи з міркувань економії електроенергії та функцій теплої підлоги (основне або додаткове обігрів приміщення).

Монтаж теплої підлоги

Процес монтажу електричної підлоги включає декілька етапів, які залишаються сталі незалежно від типу системи.

 1. Вибір місця для розміщення терморегулятора та підготовка електропроводки.
 2. Підготовка поверхні підлоги, її вирівнювання та очищення.
 3. Укладання обігрівальних матів або кабелю.
 4. Установка датчика тепла.
 5. Завершальна перевірка системи перед завершенням монтажу.

Радимо Вам звертатися до професіоналів, які зможуть якісно і надійно встановити електричну теплу підлогу, яка служитиме Вам дуже довго.

Переваги електричної підлоги

Давайте розглянемо переваги електричної теплої підлоги:

 • Рівномірний обігрів приміщення, який допоможе уникне негативних ефектів, таких як рух теплого повітря зверху вниз.
 • Естетичний вигляд без радіаторів та видимих деталей, що забезпечує безпечність та незмінний інтер’єр.
 • Можливість монтажу теплої підлоги під різні покриття. Сучасні теплі підлоги монтують як під плитку так і під лінолеум, ламінат та ковролін. До прикладу, теплу підлогу під ламінат чи лінолеум ви можете знайти на сайті компанії “ТЕПЛА ПІДЛОГА ВСІМ” – https://teplapidlogavsim.com/ru/tepla-pidloga-pid-laminat-kovrolin-linoleum.
 • Ефективність та зниження витрат електроенергії завдяки автоматичному регулюванню параметрів.
 • Простий монтаж, підходить для багатоквартирних будинків.
 • Тривалий термін служби.

Додамо, якщи ви хочете щоб електрична тепла підлога прослужила вам довго і відповідала всім необхідним вимогам, слід відповідально поставитися до вибору потрібної моделі та ретельно вивчити всі її параметри та характеристики. Важливо звертати увагу на якість виробу, тому слід надавати перевагу продукції відомих виробників.