Правоохоронці затримали скандального блогера, який ображав цинічно військових (фото18+)

Вчора на вулиці Соборності поблизу закладу «Дім кави» в місті Полтава правоохоронці затримали 27-річного скандального блогера Романа Заволоку.

Як стало відомо ІВ «Полтавщині» це було спільне затримання спецпідрозділу поліції «КОРД» і СБУ.

Роман Заволока веде блог на своєму каналі @news.plt_ua. Ще донедавна він працював тренером із фітнесу, а зараз ходить по вулицях Полтави й коментує різні події: покоси трави, роботу комунальників, корупційні історії, рішення влади тощо.

Крім цього, цей блогер сам підходив до працівників ТЦК на вулиці Соборності та ображав їх називаючи «чайками» та «гусями».

Найнахабніший вчинок стався між Сонячним і Петровським парком 26 серпня. Роман Заволока зі своїм товаришем ображав старшого солдата Олександра Мацька. Чоловіки кепкували із тремтячих рук військового, хоча той пояснив, що тремор у нього від контузії, а на війну він пішов добровільно.

Фото затриманого блогера:

блогера

На це Заволока сказав військовому «Ти придурок, сам попався на крючок». В кінці розмови Роман Закволока плюнув у військового.

На Романа Заволоку відкрили кримінальні справи за кількома статями. Поліція за ч. 2 статті 296 (Хуліганство), а полтавський обласний ТЦК та СП написав заяву в СБУ за образи військовому і за заперечення агресії Росії (статті 435-1 та 436-2 ККУ). За якою статей Роману Заволоці затримали й оголосили підозру, наразі точно невідомо. 

Читайте також: В ГУР розповіли скільки ракет залишилось арсеналі держави-агресора росії