“Гнати поганою мітлою”: зрадницю Ані Лорак ефектно зацькували за появу на російському шоу

Відома співачка Ані Лорак активно виступає на російському телебаченні, розважаючи глядачів у Росії та заробляючи криваві гроші.

Зокрема, вона приєдналася до журі одного із російських талант-шоу для дітей, які залишилися без батьків. Зазначимо, що Росія може використовувати це шоу для пропаганди, включаючи українських дітей, яких незаконно вивезли з України. Однак для Ані Лорак це не є проблемою працювати разом з іншими артистами, які підтримують російську політику, такими як Олексій Воробйов, Люся Чеботіна та Ігор Крутий.

Однак ще під час анонсу телешоу Ані Лорак активно критикували, а після виходу першого випуску скандальну співачку ще більше зацькували. До слова, Ані Лорак розкритикували не лише українці, а й росіяни. Щоправда, якщо перші обурені тим, що співачка підтримує розв’язану Росією війну в Україні, то другі заявляють, що та недостатня патріотка РФ із заплямованою репутацією: “Гнати поганою мітлою”, “якийсь черговий абсурд”, “ну і ганьба, як вокаліста лайнова, так ще й вирядилася так для дитячого шоу”.

Слід відзначити, що співачці несолодко живеться в Росії. Її концерти скасовують як за кордоном, так і в Росії. Щоденно до неї прилітає багато критики та негативних відгуків. Проте, Ані Лорак все одно намагається триматися за шоу-біз в Росії та виступати в дитячому талант-шоу. Це може виглядати цинічно, адже щодня в Україні відбуваються трагічні події, проте співачці це не заважає.

Читайте також: “Погнали її в шию”: українці зірвали концерт зрадниці Ані Лорак в Туреччині