“ЇЇ було всього 16, Ліза тільки пішла в 11 клас”: на Дніпропетровщині нелюди спочатку зґвалтували, а потім і вбили школярку

У Дніпропетровській області у місті П’ятихатки спочатку зґвалтували, а потім і вбили 16-річну дівчину. Наразі її особу вже ідентифікували. Нею виявилась учениця 11-го класу Єлизавета Головня. Ліза була єдиною дитиною у сім’ї.

Про цю трагедію розповіла однокласниця загиблої у соціальних мережах. Вона згадує про Лізу як про добру та скромну людину, передає “Це моя Україна“.

“Вона була чуйною, пристойною, вихованою. Жодного разу не мала натяку в стилі одягу або поведінці, що могли спровокувати насилля. Попереду було все життя, але якась огидна мерзота вирішила її долю за неї” -зазначає подружка загиблої.

16 річна Ліза

16 річна Ліза

Також подруга загиблої написала у себе в соцмережах, що “ця мерзота вчиняла гидоти в місті протягом 3-х місяців”, однак місцева влада та поліція нібито не звертала на це уваги. Про кого саме йдеться дівчина не написала.

Варто зазначити, що мешканці П’ятихаток скаржаться, що надвечір у місті не працює вуличне освітлення.

Подробиці вбивства школярки

Відомо, що у ніч на 5 вересня Ліза була з друзями, у колі однокласників, вони святкували старт нового навчального року. Труп знайшли близько 3:00 вночі у вівторок, 5 вересня. До пошуків нападника було залучено близько 150 правоохоронців.

Поліція відпрацьовує камери відеоспостереження, встановлюються ймовірні свідки та очевидці злочину. Призначено низку експертиз та інших слідчих дій. Інформація буде оновлюватися.