Відгуки на фільм “Моє велике грецьке весілля 3”

8 вересня 2023 фільм “Моє велике грецьке весілля 3” появився на великих екранах. Про цей фільм розказуємо нижче.

Оригінальний фільм 2002 року “Моє велике грецьке весілля” є одним із найуспішніших у фінансовому відношенні фільмів, коли-небудь знятих з точки зору вартості повернення, заробивши понад 360 мільйонів доларів у всьому світі при бюджеті виробництва в 5 мільйонів доларів. Зараз на екранах появився фільм “Моє велике грецьке весілля 3” і чи вразить він так само глядачів, то це велике питання.

Головні та другорядні персонажі за своєю суттю є порядними (хоча інколи скрегітливими чи байдужими, у злегка комічній формі) і, як правило, пов’язані з тією самою дуже відданою родиною кров’ю, шлюбом чи глибокою дружбою. Вони говорять про проблеми, які їх обтяжують, але ви не бачите, як вони наполегливо працюють над їх вирішенням або втрачають те, що не можуть повернути.

Найяскравіший приклад можна знайти у другому фільмі: Гасу доводиться повторно одружитися на своїй дружині Марії ( Лейні Казан) тому що він виявив, що священик, який служив на їхньому вінчанні, ніколи не підписував їхнє свідоцтво про шлюб, Марія не погодиться на другу церемонію, якщо Гас не зробить належної пропозиції, а він відмовляється і тут є трохи незначної суперечки через цей глухий кут. Потім Гас потрапляє в лікарню, а Марія відмовляється відвідувати його, тому що вона юридично не є його дружиною, і він пом’якшується і дає їй версію того, чого вона хоче, тому що в назві фільму є слово «весілля».

Моє велике грецьке весілля 3
кадр з фільму “Моє велике грецьке весілля 3”

Про що “Моє велике грецьке весілля 3”

“Моє велике грецьке весілля 3” наповнене варіаціями цього. Місто знелюднене, коли приїжджає родина, і ми дізнаємося, що це тому, що джерела, які раніше текли через місто, закриті. До кінця фільму вони знову біжать після монтажу дій, який триває близько хвилини і виглядає настільки просто, що ви дивуєтесь, чому жителі міста не зробили цього раніше. Брат Тули Нік ( Луїс Менділор , чия природна душевність підривається грубими ґегами) одержима ідеєю знайти дерево, під яким, за словами його батька, він сидів. Він ніч за ніччю блукає по лісі біля села, то не знаходить, то навіть без зусиль знаходить.

Існує напруга між грецькими місцевими жителями та сирійськими біженцями, які працюють на них як заробітчани, представлені новим персонажем, Квамаром Стефані Нур. Але Квамар — єдиний відомий сирійський персонаж, і ви знаєте, що до кінця історії всі танцюватимуть, випиватимуть разом і чудово проводитимуть час. Чи невелике сільське містечко з загальновизнаною, але недраматизованою проблемою ксенофобії настільки сприйме молоду, гучну, гордовиту небінарну жінку (Перемога Меліни Коцелоу), що вони дозволять їй служити мером, навіть із застереженням, що нікому іншому балотувався? Фільм не турбує себе такими питаннями. Події відбуваються у всесвіті, де шквал жартів, кілька щасливих перерв і пара келихів вина чи рюмок вирішують усе.

Визначним елементом фільму є робота найкращого комедійного оператора Баррі Петерсона. Це скромно, зі смаком, і відповідає історії, і, ймовірно, не здавалося б гідним похвали двадцять кілька років тому, коли від основних виробництв очікувався мінімальний рівень професіоналізму, а використання 35-міліметрової плівки гарантувало певну кількість краси і текстури, навіть якщо композиції та освітлення не були чимось особливим. Але це справляє велике враження, коли голлівудський кінематограф цифрової ери став неохайним.

Зверніть увагу на чіткість нічних сцен, знятих у лісах і на брукованих вулицях, які постають через ідею «темряви», не змушуючи вас мружитися крізь піксельний мул, намагаючись знайти акторів, також те, як Петерсен підсилює яскраво-блакитне Егейське море та зигзагоподібні лінії пагорбів Корфу, де була знята більша частина фільму. У зображеннях більше хвилювання, ніж в історії.

Загалом оцінюючи всі відгуки користувачів Google, то цей фільм 73% користувачам, що є дуже непоганим показником.

Читайте також: Хоррор “Монахиня 2”: перші відгуки про фільм