Чудодійна глина

Народні ремесла є одним з тих оберегів, які у всі часи були особливою ознакою української автентичності, підживлювали український дух та не давали скоритися під час ворожих навал і розчинитися у міграціях. Особливе місце серед них належить гончарному мистецтву. 

Вважається, що історія глиняних виробів на території України бере початок в епоху Трипільської культури. Саме з появою гончарства і почалася віха культурного та усвідомленого розвитку людського суспільства. Протягом багатьох століть глина була чудовим матеріалом для виготовлення прикрас, іграшок, але особливо вживаною вона стала у виробництві посуду як невіддільної частини побуту та щоденного життя.

З того часу наші майстри значно вдосконалили технології. Відродження гончарства дозволяє сьогодні охопити тисячолітні традиції гончарного ремесла та надати виробам з глини другого дихання.

Українська кераміка ручної роботи високо цінується у всьому світі за її унікальну історію, неповторну естетику, екологічну чистоту, і водночас за неперевершені практичні якості та довговічність. Такий посуд універсальний: його можна використовувати, як в якості декоративного елементу для прикраси інтер’єру, надання йому особливого колориту, тепла і затишку, так і за прямим призначенням. Приготовлені в керамічному посуді страви відрізняються неповторним смаком і ароматом. Але вони не тільки неймовірно апетитні, але і по-справжньому корисні!

У чому ж таємниця цього природного матеріалу? По-перше, глина не здатна окислювати страви, що могло б мати негативний вплив на здоров’я. Друга властивість глини враховує чудові термічні можливості. Глиняний посуд може чудово зберігати тепло. Пориста структура матеріалу творить дива – під час приготування страв у глиняному посуді вода легко проникає в пори посуду і тим самим утримує рідину, що виділяється овочами, м’ясом та іншими компонентами. Це дозволяє страві бути неймовірно соковитою, смачною та корисною для здоров’я. До того ж чудодійна властивість глини зберігати вітаміни та мінерали в їжі роблять трапезу особливо цінною. Якщо додати до усіх перерахованих переваг глини особливу органічну єдність з природою та естетичність, кожен прийом їжі наповниться душевним теплом і добротою, чого так не вистачає в сучасному житті.

Тому віддати перевагу традиційному глиняному посуду ручної роботи, виготовленому за унікальною методикою – завжди вдала ідея до будь-якої події! 

Гончарна майстерня Artglina – це світ автентичної кераміки, натхненний природою та невичерпною фантазією митця. Кожен виріб Artglina єдиний у своєму роді та пройшов довгий шлях, від зародження в голові майстра ідеї до перетворення шматка глини в справжній ексклюзив. Такий подарунок стане не лише магнетичною річчю з її позитивною аурою, а й органічною частиною вашого життя. 

Представлена ​​колекція глиняних виробів вражає своїм розмаїттям. В доробку майстрині неймовірної краси тарілки, чайники, чашки, піали, чудові комплекти глиняного посуду, прикраси, які є автентичними та представлені в неймовірному асортименті техніки декорування. 

Природа є тим потужним джерелом, яке надихає майстриню на створення неповторної краси. Енергія сонця, велич моря, могутність гір, ніжність квітів не лише відчуваються, а й присутні у вигляді вишуканого гравіювання. З бажанням закарбувати красу природи у глині створено кілька колекцій автентичних глиняних виробів, здатних вразити найвибагливішого поціновувача гончарного мистецтва. 

unnamed 1Особливої уваги заслуговує чаша ручної роботи Вегвізир з колекції “Вікінги”. Її унікальна мистецька цінність полягає у гравіюванні, сакральний зміст якого – бути вірним своїм життєвим принципам та впевнено торувати обраний шлях. Це глиняний виріб поєднує в собі елегантний колір та перлинно-яскраву внутрішню глазур, підкреслюючи гармонію та автентичність. Така чаша стане незабутнім подарунком для тих, хто захоплюється вікінгами та історією північних та скандинавських народів в цілому.

Доторкнувшись до кераміки від Artglina, ви відчуєте усю розкіш природної краси й гармонійне поєднання усіх стихій та енергій. Автентичність, висока якість, унікальний дизайн дозволяють знайти виріб, який стане довговічним джерелом радості та натхнення. Спробуйте – і ви переконаєтеся у цьому на власні очі!