Велокріплення Thule для автотранспорту: різновиди та особливості

Велосипед – зручний, маневрений, компактний та відносно легкий вид транспорту. Їздити на ньому можна у різній місцевості, та є випадки, коли його спершу потрібно туди доставити. Наприклад, на дачу, де можна буде покататись, або хочеться взяти його у мандрівку, частина якої буде велосипедною.

Причин для транспортування може бути багато, тому, щоб робити це було зручно, використовуються спеціальні кріплення для велосипеда, які можуть встановлюватись як на звичайні легкові автомобілі, так і на мікроавтобуси/будинки на колесах. Це дає можливість з комфортом перевозити велотранспорт на будь-які відстані.

Один, два чи навіть більше – кількість двоколісних друзів може бути різною, оскільки виробник передбачив декілька варіантів кріплення. Користувачам залишається просто обрати потрібну для конкретної ситуації модель.

Якими бувають велосипедні кріплення?

Кріплення для транспортування велосипедів можуть встановлюватись у різних місцях. Варіанти є такі:

  • на даху;
  • на фаркопі;
  • на задніх дверях.

У кожного з них є свої особливості, про які варто знати, щоб обрати варіант, який підійде найкраще.

Найбільшою популярністю користується кріплення, яке встановлюється на даху автомобіля, де вже є спеціальні поперечини. Для нього характерно:

  • велосипед встановлюється колесами у профіль (може бути металевим або з пластику);
  • обов’язково закріплюється стропами/хомутами за педаль, вилку чи іншу частину, щоб не вистрибнув зі свого місця від вітру чи тряски;
  • краще зняти усе зайве, що може злетіти з велосипеда під час руху, щоб не загубити ці речі.

Кріплення на фаркоп підходить лише для тих автомобілів, на яких є тягово-зчіпний пристрій. Зручність його у тому, що велосипеди для встановлення не доведеться піднімати високо, тож впоратись з таким завданням зможе людина навіть невисокого зросту.

Кріплення для задньої двері може використовуватись на певних марках авто, конструкція яких це дозволяє (при виборі на даний фактор варто звертати увагу).

Де і як придбати в інтернеті?

Магазин Bagazhnik.ua з 2014 року є офіційним дистриб’ютором продукції компанії Thule в Україні. На його сайті можна замовити як велосипедні кріплення різних видів, так і безліч інших товарів для транспортування речей, туризму і активного відпочинку.

Доставка по Україні здійснюється Новою поштою. Також є можливість забрати замовлення особисто в одному з офлайн-магазинів у Києві чи іншому місті, де вони працюють.