Стало відомо коли вийде 2 сезон серіалу “Надзвичайна адвокатка У”

Влітку 2022 року Netflix порадував усіх фанатів корейських дорам дивовижною новинкою під назвою “Надзвичайна адвокатка У”. Серіал розповідає про життя адвокатки з синдромом Аспергера, яке намагається порозумітися з іншими людьми та захистити невинних своїми геніальними ідеями, до яких інші часто не додумуються.

Коли вийде 2 сезон серіалу “Надзвичайна адвокатка У”

Серіалу швидко пророкували 2 сезон, але він буде знятий не так швидко, як очікувалося.

Справа ускладнилася не лише тим, що актори спочатку мали контракт лише на один сезон.

По-перше, продюсерська компанія A Story повідомила, що сценарист проекту Мун Джі Вон наразі не може виділити час для роботи над 2 сезон серіалу “Надзвичайна адвокатка У”.

По-друге, все ускладнилося тим, що Кан Те О, який виконує роль коханого головної героїні Лі Джун Хо, зараз в армії. Продовжити зйомки він не зможе раніше 2024 чи 2025 року, залежно від обставин служби.

Тому за прогнозами кінокритиків серіал скоріш всього вийде в прокат наприкінці 2024 року або ж на початку 2025 року.

Шанувальники наполягають, що якщо в дорами якщо і буде продовження, то акторський склад має зберегтися попри все.

Зазначимо, що 9 червня 2023 року в JTBC оголосили, що AStory, виробнича компанія дарами “Надзвичайна адвокатка У” та сценарист Мун Джі Вон, яка написала перший сезон досягли угоди про написання майбутнього сезону.

Щодо подробиць, представник AStory того ж дня прокоментував продовження серіалу так:

«Це справді правда, що ми підписали контракт на 2 сезон дорами “Надзвичайна адвокатка У”. Проте, представник компанії додав: “На даний момент виробництво 2 сезону дарами «Надзвичайна адвокатка У Йон У» знаходиться на стадії внутрішньої розробки через поточні обставини сценариста Мун Джі Вон з іншими проектами».

"Надзвичайна адвокатка У"
епізод з дорами

Що відомо про серіал

Прем’єра дорами «Надзвичайна адвокатка У» відбулася у червні 2022 року на ENA і спочатку ніхто не очікував від цього серіалу нічого надзвичайного . Тим не менш, дорама завершилася досить ефектно в серпні того ж року, досягнувши незвичайного глядацького рейтингу в 17.5%, і побила рекорди.

Вона стала сенсацією під час трансляції, полонивши аудиторію привабливим сюжетом. Історія дорами розгорнулася навколо У Ен У (Пак Ин Бін), блискучого юриста з аутизмом, і представила глядачам захоплюючі історії у залі суду.

Раніше ми писали: Стало відомо коли вийде 4 сезон “Академія Амбрелла”.