Засовували голову в яму туалету: на Одещині розгорівся скандал через знущання над школярем, один із кривдників – син вчительки

В Одеській області група підлітків у школі знущалася з однолітка. Вони засовували його голову у яму вуличної вбиральні та змушували бігати без спідньої білизни по шкільному подвір’ю, все це школярі знімали на телефон і потім виклали у мережу.

Серед кривдників був син однієї з вчительок школи, тому мати школяра, з якого знушалися підлітки, не стала звертатися до поліції, бо не вірить у справедливість. Шокуючу історію розповіла волонтерка Олена Ротарі, вона також виклала зняте підлітками відео зі знущаннями, аби не дати зам’яти справу.

“Село Шевченкове Кілійської громади Ізмаїльського району. Тут десь півтора тижня тому учні 7-8 класів знущалися з хлопця, засовуючи його голову в яму вбиральні. Потім вони змусили його оголити статеві органи. Все це знімали на телефон”, – зазначила волонтерка.

Ось саме відео:

Зняте відео підлітки виклали у мережу. Однак жодної відповідальності за булінг однолітка вони не понесли: родина скривдженого школяра навіть не зверталася до поліції, адже не вірить у можливість покарання для його кривдників.

“Один із кривдників – це син вчительки цієї школи. Через це мама хлопчика, з якого знущалися, не стала подавати заяву в поліцію. Вона не вірить у справедливість. Бо родина вчительки у селі заможна. Плюс це опубліковане відео відразу видалили із соціальних мереж і не хочуть надати розголосу”, – зазначила волонтерка.