“П’ять ночей у Фредді”: чи варто дивитися цей фільм

Багато кінолюбителів з нетерпінням чекали на фільм “П’ять ночей у Фредді”, адже це хоррор, який за сюжетом обіцяє бути дуже захопливим і тримати інтригу глядачів до останнього хвилини. В цій статті ми розповімо Вам про відгуки і рейтинг цього фільму жахів.

Сюжет фільму “П’ять ночей у Фредді”

Охоронець (Джош Хатчерсон), який захоплюється усвідомленими сновидіннями, після скандального звільнення (кинувся з кулаками на відвідувача ТЦ через непорозуміння) влаштовується на нову роботу в покинуту дитячу піцерію. Яке ж було його здивування, коли дуже криповий заклад з пошарпаними маскотами-аніматрониками на сцені виявляється не просто дуже криповою, а смертельно небезпечною. Адже ночами ведмідь Фредді, лисиця Фоксі, качка Чіка, зайченя Бонні і безіменний кексик спочатку оживають, а потім ганяються за окремими людьми, які опинилися в піцерії, щоб сполосувати їх лезами. А ще вони, здається, якось пов’язані з таємничими дітьми з постійного усвідомленого сновидіння головного героя, у якому намагається розгадати таємницю зникнення власного брата.

Екранізація фільму виявилася успішною, незважаючи на негативні відгуки

Екранізація хоррору “П’ять ночей у Фредді” успішно стартувала в домашньому прокаті, її збори виявилися кращими, ніж прогнозувалося раніше.

Попередні покази “П’яти вечорів у Фредді” тільки за вечір 26 жовтня 2023 року забезпечили фільму 10 мільйонів доларів, що стало дуже перспективним для студії Blumhouse. Екранізація вже випередила попередні релізи студії у жанрі “хоррор”. Так, “Хелловін вбиває” зібрав 4,85 мільйона доларів на попередніх переглядах на шляху до прем’єрного вікенду в 49,4 мільйона доларів, у той час як “Хелловін закінчується” заробив 5,4 мільйона доларів і 40 мільйонів доларів у прокаті за перші вихідні.

Очікується, що “П’ять ночей з Фредді” зможе зібрати у дебютний уїк-енд у Північній Америці близько 50 мільйонів доларів, хоча, за деякими оцінками, сума може бути ще більшою.

А ось критики прохолодно зустріли прем’єру, назвавши екранізацію дуже нудною. Рейтинг хорору “П’ять ночей у Фредді” на Rotten Tomatoes складає 24% свіжості.

П'ять ночей у Фредді
епізод з фільму “П’ять ночей у Фредді”

Фільм “П’ять ночей у Фредді” мав дитячий рейтинг

У той час як багато фанати сподівалися, що екранізація “П’яти ночей з Фредді” вийде в прокат з рейтингом R, студія та творці були непохитні в тому, щоб зберегти йому рейтинг PG-13, щоб він був доступнішим молодшим шанувальникам.

“Ми знали, що деякі фанати захочуть версію жорсткіше, – говорила режисер Емма Таммі. – З одного боку, ми хотіли охопити молоду аудиторію, але, як і раніше, мали намір включати і похмуріші елементи”.

Можливо, Вам буде цікаво: Відгуки на серіал “Континенталь”: чи варто дивитися