Як купити криптовалюту: переваги та потенційні ризики

Купівля криптовалюти – простий спосіб стати частиною цифрової екосистеми, яка дає можливість самостійно керувати фінансовими ресурсами без третьої особи у вигляді фінансової установи. Саме у цьому полягає суть децентралізації: ви самі контролюєте свої активи і ніхто інший немає до них доступу. Володіння цифровими монетами має свої переваги та ризики, про які варто знати новачкам. Якщо ви прийняли рішення купити криптовалюту в Україні, варто обрати платформу, яка відкриє доступ до всіх можливих плюсів цього процесу.

Переваги придбання та володіння криптовалютою

Серед широкого переліку плюсів можна виділити 4 основних, якщо ви вирішили купити криптовалюту:

  1. Потенційно великий прибуток. Цифрові активи, такі як Bitcoin та Ethereum, зазнали значного зростання вартості протягом деяких років. Утримання криптовалюти може призвести до значного прибутку, якщо її вартість зросте у майбутньому. Ринковий курс по криптовалютам може постійно змінюватись, що відкриває можливість отримання додаткового прибутку.
  2. Диверсифікація портфелю. Інвестування в крипту може стати диверсифікацією вашого інвестиційного портфелю, що знижує ризики при роботі на крипторинку.
  3. Технологічний потенціал. Криптовалюти функціонують на блокчейн-технології, яка має революційний потенціал та дає змогу криптовалюту купити максимально прозоро.
  4. Глобальна доступність. Цифрові активи можна купувати та продавати в будь-якому місці з доступом до інтернету. Вони не обмежені географічними межами.

Розібратись з тим, як купити криптовалюту в Україні, легко при правильному виборі торгової платформи.

Чи варто володіти активами на біржі криптовалют: ризики

  • Можливість втрати капіталу.

Криптовалютам характерна висока волатильність, через що їх вартість може стрімко змінюватися у різних напрямках. Існує високий ризик втратити частину або весь свій інвестиційний капітал, якщо не моніторити зміни курсів на ринку та не використовувати методи для зменшення цих ризиків.

  • Проблеми безпеки.

Криптомонети потребують належного зберігання та захисту. Якщо ваші ключі доступу втратяться або будуть вкрадені, ви ризикуєте загубити свої активи назавжди. Важливо ретельно обирати, де купити криптовалюту, аналізуючи методи захисту облікового запису.

  • Необережне інвестування.

Інвестування в цифрові валюти без належного аналізу та розуміння ринку може призвести до невдач та втрати вкладів. Перед тим як купити криптовалюту, проведіть ретельний аналіз ситуації на крипторинку. Для цього, як правило, застосовують технічний та фундаментальний аналізи.