“Законники: Басс Рівз”: чи варто дивитися цей серіал

У фільмі “Законники: Басс Рівз” розповідається про легендарного служителя закону Дикого Заходу, який вважається найбільшим прикордонним героєм історія Америки. Працюючи у важкі часи постперебудовної епохи як федеральний поліцейський, Басс Рівз уславився тим, що спіймав тисячі небезпечних злочинців, при цьому жодного разу не постраждав.

Відгуки на серіал “Законники: Басс Рівз”

До вашої уваги кілька думок про цей серіал від кінокритиків, які виникли під час перегляду перших епізодів, нового обмеженого серіалу з Девідом Оєлово в ролі легендарного законника. Прем’єра драми, знятої Тейлором Шеріданом, відбулася 5 листопада 2023 року на Paramount+, а епізоди доступні для перегляду в потоковому сервісі.

Думки про серіал від кінокритиків:

  • Творець серіалу Чед Фіхан і режисер Крістіна Александра Ворос чудово впоралися з тим, щоб із самого початку довести, що Басс Рівз (який надзвичайно добре зіграв Девід Ойєлоу) в душі є порядною та почесною особистістю — навіть якщо його найкращі якості можуть працювати проти нього. Під час захоплюючої сутички громадянської війни 1862 року в Пі-Рідж, штат Арканзас, з якої починається розповідь, Басс демонструє як мужність під вогнем, так і відданість своєму господареві Джорджу Рівзу (Ші Вігхем, який виконує абсолютну більшість короткої, але ключової ролі), який взяв винахідливого раба для підтримки під час боротьби за справу Конфедерації. І Басс справді вірить, що його власник — такий культурний хлопець і подарує йому свободу, якщо він переможе під час карткової гри. Але коли Басс розуміє, що Джордж — мерзенний брехун і, що ще гірше, шахрай, він висловлює своє обурення невербально. І справді, чи можна звинувачувати хлопця?
  • Дженні (Лорен Е. Бенкс), дружина Басса Рівза, розумна та сувора жінка, яка, здається, набагато практичніша за свого чоловіка. Коли він повертається на ранчо Рівзів в окрузі Грейсон, штат Техас, після того, як залишив (і ледь не позбавив життя) Джорджа Рівза, Дженні з любов’ю, але рішуче наказує Басові бігти й ніколи не озиратися назад. Пізніше, в 1875 році в Арканзасі, вона руйнує традиційне західне кліше про дратівливу жінку, яка не хоче, щоб її чоловік брав участь у стрілянині, фактично заохочуючи Басса прийняти пропозицію роботи «розвідником» від Заступник маршала США Шерріл Лінн (Денніс Куейд), тому що на їхній фермі все не так добре. Мало того: у них є багато дітей, яких потрібно утримувати. І іноді чоловік — навіть сім’янин — змушений робити те, що повинен робити чоловік.
  • Лінн приходить із пропозицією роботи, тому що йому потрібен хтось, хто розмовляє чокто і добре володіє зброєю — лише два з талантів, які Басс відточив, переховуючись на індіанській території роками після втечі з ранчо Рівз. Ми бачимо деякі яскраві моменти під час перебування Басса у вигнанні під час Першої частини, зокрема його дні в нації семінолів. Басс навіть не підозрює, що Громадянська війна закінчилася, доки група солдатів Союзу не зупиняється за їжею та припасами на торговому посту разом із купою в’язнів Конфедерації, включаючи майора Ісау Пірса (Баррі Пеппер), який впізнає Басса з тих днів, коли колишній раб воював на боці Джорджа Рівза. А далі починається найцікавіше…
"Законники: Басс Рівз"
епізод з серіалу “Законники: Басс Рівз”

Загалом серіал отримав високу оцінку від IMDb – 8.4 бали. Нам цей серіал “Законники: Басс Рівз” також сподобався, тому любителям драм і вестернів, ми можемо рекомендувати його до перегляду.

Читайте також: Появилися відгуки на японський фільм “Годзілла: Мінус один”