“Війна забирає найкращих”: у неділю, 19 литопада, Львів попрощається з Героєм Ярославом Мурином

Завтра, 19 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Ярославом Мурином, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає “Це моя Україна“.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 14.30 у храмі великомученика Дмитрія УГКЦ (вул. Загірна, 28А). Поховають воїна на Ряснянському цвинтарі.

Ярослав Мурин (29.12.1982-14.11.2023). Львівʼянин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №30. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій», згодом закінчив Національний університет харчових технологій.

Після завершення навчання працював пекарем на колишньому Львівському хлібокомбінаті №2, також обіймав посаду механіка-наладчика обладнання на місцевому підприємстві харчової промисловості. Протягом останнього періоду працював на підприємстві «Енджой» поблизу Львова. Захоплювався рибальством, обожнював проводити вільний час на природі. Був винятково товариською людиною.

У березні 2023 року добровольцем приєднався до Державної прикордонної служби України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» ДПСУ.

У Ярослава Мурина залишилися дружина, сестра та донька.

Сумують за Ярославом Мурином і на колишній роботі

“Прийшла сумка звістка для колективу ТзОВ “ДЕА БЕЙКЕР”, обороняючи Україну від російських загарбників загинув наш співробітник хоробрий і незламний воїн Мурин Ярослав (позивний Мурчик). В це важко повірити, розумний, щирий, завжди веселий і позитивний! Але на жаль війна забирає найкращих…
Вічна пам`ять, Славік, тебе любив весь наш колектив «ДЕА Бейкер». Спи спокійно воїне, тепер ти нас будеш захищати з неба як Ангел-охоронець! Наша перемога неодмінно настане!” – згадують про Ярослава Мурина його співробітники.