Появилися відгуки на фільм “Аквамен 2: загублене королівство”

Інсайдер ViewerAnon поділився відгуками з тестових показів фільму “Аквамен 2” з Джейсоном Момоа, які не дуже добрі. За його словами, за останні півроку відбулося півсотні показів, і глядачі на виході щоразу кажуть, що фільм посередній.

Повідомляється, що “Аквамен 2” називають нудним, не таким добрим, як перший, і “потенційно одним із найгірших фільмів кіновселенного DC”. Інформацію ViewerAnon підтвердив інсайдер Big Screen Leaks, зазначив, що Джеймсу Вану варто “виправити” стрічку до грудня.

Інсайдери зазначили, що Вану “довелося тяжко” на зйомках фільму “Аквамен 2: загублене королівство”, а Ембер Херд до поганих тестових показів не має жодного відношення, оскільки має у фільмі зовсім крихітну роль.

Дані про погані відгуки щодо “Аквамену 2” підтвердив також надійний інсайдер та журналіст Джефф Снайдер. Він чув, що фільм жахливий і саме тому Джейсон Момоа у майбутньому всесвіті DC гратиме Лобо, але говорити про це зараз ніхто не буде.

“Аквамен 2: загублене королівство” в українських кінотеатрах вийде у прокат 21 грудня 2023 року.

Аквамен 2: загублене королівство
кадр з фільму Аквамен 2: загублене королівство

Про що фільм “Аквамен 2: загублене королівство”

Фільм «Аквамен 2: загублене королівство» продовжує історію Артура Каррі, який ще маленькою дитиною мав неймовірну силу та швидкість, а найголовніше, він вміє дихати під водою та спілкуватися з мешканцями морських глибин. Якось йому розкрилася правда про його коріння. Йому розповіли, що він син королеви Атлантиди, яка потрапила у вигнання і була вигнана з підводного царства.

Не зумівши здолати Аквамена з першого разу, Чорний Манта дуже хоче помститися за смерть свого батька, і він не зупиниться ні перед чим, щоб здолати ненависного ворога раз і назавжди. Цього разу Чорна Манта страшніший ворог, ніж будь-коли раніше, оскільки він отримав своє володіння міфічний Чорний тризуб, який вивільняє давню і злісну силу.

Щоб перемогти його, Аквамен звернеться до свого ув’язненого брата Орму, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти з ним союз. Разом вони повинні забути про свої розбіжності, щоб захистити своє королівство та врятувати сім’ю, а також світ від незворотної руйнації.