“Його тіло вдалося ідентифікували тільки за допомогою ДНК-експертизи”: у бою з окупантами загинув молодий Герой з Полтавщини Короп Владислав

У бою з окупантами в одному із запеклих боїв поблизу Бахмута на Донеччині загинув 23-річний військовий з Полтавщини Короп Владислав. Тривалий час військовий вважався зниклим безвісти. Нещодавно його тіло ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи.

Про це повідомляє Другий-відділ Кременчуцького-Ртцк Та Сп, передає “Це моя Україна“.

“Кровопролитна війна продовжує безжально забирати життя українців. Вона вбиває найкращих, тих, хто стоїть на захисті рідної країни, нашого спокою та звичної буденності. На жаль, перший місяць зими прийшов до нас разом зі звісткою про загибель ще одного нашого земляка, жителя села Пустовійтове – Владислава Сергійовича КОРОПА. 13 лютого 2023 року він поповнив лави Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Служив у складі 77 окремої аеромобільної бригади на посаді навідника 2 взводу снайперів роти снайперів. Майже 9 місяців молодий воїн боронив Батьківщину від навали окупантів. 3 листопада, в одному із запеклих боїв поблизу Бахмута на Донеччині Владислав зник безвісти.

На жаль, тепер стало відомо про його загибель… в результаті експертизи ДНК тіло Владислава було ідентифіковано. Юний Герой віддав своє життя за нашу безпеку, спокійний сон та мирне небо над Україною. Світла йому пам’ять та шана. Щирі співчуття рідним та близьким” – йдеться в повідомленні.

Короп Владислав
на фото загиблий Герой Короп Владислав