“Тобі навіки буде 26. Бережи нас на небі”: 26 грудня на Куп’янському напрямку загинув молодий військовий з Львівщини

На жаль ще одна сумна новина прийшла до нас на Львівщину. 26 грудня 2023 року, у населеному пункті Синьківка Купʼянського району Харківської області загинув 26-річний Герой з Львівщини Владислав Юрійович Покрищук.

Про це інформує Івано-Франківська селищна рада.

“Чорним крилом сумна звістка знову сколихнула всіх нас – нещадна та жорстока війна забрала життя нашого земляка з Івано-Франкового, 26-річного головного сержанта, старшого оператора групи спеціального призначення ССО Владислава Юрійовича Покрищука, 1997 року народження.
У 2012 р. закінчив 9 класів Івано-Франківської СЗШ і в цьому ж році вступив до Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського за спеціальністю видавнича справа та редагування.
Після закінчення коледжу служив за контрактом у прикордонній комендатурі швидкого реагування м. Великі Мости, а згодом – оператором повітряної розвідки відділу прикордонної служби «Краківець» 93-го прикордонного загону.
Після закінчення контракту працював водієм-інкасатором ПриватБанку.
З 24 лютого 2022 року пішов на війну як резервіст І черги. Захищав країну в районі Баштанки Миколаївської області, згодом на Сході – Лисичанськ, Бахмут, Купʼянський напрям.
У червні 2023-го під час відпустки Владислав одружився. Наш захисник був прекрасною людиною, люблячим сином та чоловіком, сміливим та справжнім патріотом, що боронив рідну землю.
Загинув Владислав вчора, 26 грудня, у населеному пункті Синьківка Купʼянського району Харківської області.
Івано-Франківська селищна рада висловлює глибокі співчуття та слова підтримки родині загиблого військовослужбовця – матері Мирославі, дружині Соломії, бабусі Ганні та Галині, батьку Юрію, дядьку Петру з сімʼєю, вітчиму Володимиру, сестрі, племінниці та батькам дружини Соломії.
Ми поділяємо ваше горе та біль втрати.
Загибель наших військових – завжди великий смуток для усієї країни.
Світла пам’ять про Владислава навічно збережеться в наших серцях, в серцях усіх, хто його знав і любив.
Він прагнув миру і загинув, захищаючи свою родину та Україну!
На жаль, війна забирає найкращих…
Вічна пам’ять Герою!” – йдеться в повідомленні.
26 грудня загинув
на фото загиблий Герой Владислав Покрищук
“Синочку! Владику! Пробач мені. Не вбрегла, не вистачило моїх сил вимолити тебе і захистити. Бережи нас на небі! Твоя завжди любляча МАМА. Тобі навіки буде 26” – згадує про загиблого Героя, його мати Мирослава Покрищук.