Популярна українська співачка вперше показала свого молодшого на 18 років чоловіка (ФОТО)

Популярна українська співачка Наталя Дзеньків, яка виступає під псевдонімом Lama вперше показала свого обранця Романа.

Lama, яка нещодавно ділилася, що не хоче мати дітей і пояснила, чому, розповіла й про знайомство зі своїм коханим, який молодший від неї на 18 років. Як зізналася артистка, з чоловіком вони зустрілися 2016-го, коли вона відпочивала на півдні України, в Херсонській області. Виконавиця пила незвичну каву з ваніллю і горіхом, яку їй привезла подруга з Канади. На цей аромат, фактично, прийшов коханий Lama:

“Він сидів поруч і, можна сказати, прийшов на цей аромат, а вже на фоні кави у нас зав’язалася розмова. Ми спілкувалися днями й ночами, таке відчуття, що ніби були знайомі купу років. Виявилось, що у нас багато спільних тем, наші тати померли в один рік. Просвітницькі теми та духовні практики — це все стало нашою спільною стихією. Можна сказати, він мене згармоніював. З того часу ми жодного разу не розлучалися”, – розповіла Lama.

Артистка поділилася, що її коханому 30 років, а їй – 48. Проте, стверджує співачка, різницю у віці вони з обранцем ніколи не відчували:

“Різниця у віці не відчувається взагалі. На духовному рівні ми знаходимось з ним в одній віковій категорії. Так, фізично йому 30 років, а мені 48, але ментально цієї різниці немає. У нас це питання навіть і не підіймалось ніколи, все збалансовано та гармонійно”, – прокоментувала українська співачка.

На фото Lama та її обранець Роман:

українська співачка

Раніше ми писали: “У приклад всім”: на Хмельниччині голова громади отримав повістку та пішов на фронт