Фільм “Зліт” (Lift) 2024: чи варто дивитися

Одним із найочікуваніших фільмів 2024 року став “Зліт” – стрічка, що обіцяє залишити слід у серцях глядачів. Але чи варто витрачати свій час і гроші на цей фільм? Давайте розглянемо думки кінокритиків, враження глядачів та рейтинги різних сервісів.

Відгуки кінокритиків про фільм “Зліт” 2024

Кінокритики з усього світу вже встигли висловити свої думки про “Зліт”, і більшість з них роблять це з великою позитивною насолодою. Кілька визначних цитат:

“Фільм “Зліт” – це подорож у світ мрій та неймовірних пригод. Режисер вдало поєднав захоплюючий сюжет і вражаючу візуальність.” – Майкл Хіггінс, The Hollywood Reporter.

“Зліт, який несе нас високо не лише фізично, але й емоційно. Найкращий фільм року!” – Анна Сміт, Variety.

“Сценарій, акторська гра та візуальне виконання – все в “Зліті” на вищому рівні. Фільм, який варто переглядати не один раз.” – Джон Дейвіс, The Guardian.

Враження глядачів від фільму

Враження глядачів також віддзеркалюють успіх  фільму. Соціальні мережі переповнені позитивними відгуками та розповідями про те, як фільм залишив враження.

“Неочікувано глибокий та емоційний фільм. Рекомендую всім, хто любить пригоди та філософські роздуми.” – Ірина, 28 років.

“Захоплюючий сюжет, вражаючі спецефекти. Це те, що потрібно кінотеатру у 2024!” – Олександр, 35 років.

Вам також буде цікаво: 10 найкращих фільмів всіх часів

Оцінка фільму на рейтингових сервісах

На момент написання статті, “Зліт” отримав високі рейтинги на відомих кінопорталах та рейтингових сервісах. IMDb присудив фільму 8,9/10, Rotten Tomatoes показує 95% позитивних відгуків від критиків та 92% – від глядачів.

Загалом фільм “Зліт” став великою кіноподією 2024 року, отримавши визнання як від кінокритиків, так і від глядачів. Захоплюючий сюжет, вражаючі спецефекти та глибокий зміст роблять його вартою уваги для тих, хто цінує високоякісне кіно. Так що, якщо ви готові на захоплюючу подорож, “Зліт” – це той фільм, який ви шукали.

Фільм "Зліт" (Lift) 2024

Цікаві факти про фільм “Зліт” (Lift) 2024

  • Сценарій фільму був написаний Деном Кунком та Джеремі Донером. Кунк також є автором сценарію до фільму “Блейд” 1998 року.
  • У фільмі знімається відома акторка Урсула Корберо, яка зіграла роль Токіо в серіалі “Паперовий будинок”.
  • У фільмі також знімається Жан Рено, який є відомим за такими фільмами, як “Люди в чорному” та “Леон-кілер”.
  • Зйомки фільму проходили в Іспанії, а також у США, зокрема в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку.
  • У фільмі є сцена, в якій головний герой Сайрус Вітакер (Кевін Гарт) тікає від поліції на літаку. Ця сцена була знята за допомогою реальних літаків, які були спеціально переобладнані для зйомок.
  • У фільмі також є сцена, в якій Сайрус і його команда проникають на військову базу. Ця сцена була знята на справжній військовій базі в Іспанії.
  • У фільмі є сцена, в якій Сайрус і його команда грабують банк. Ця сцена була знята в реальному банку в Нью-Йорку.