На що звернути увагу при виборі рушників?

Ми, українці, любимо порядок та чистоту в дому, а ще більше ми любимо коли в нас всього вдосталь. Тому ми так часто відвідуємо супермаркети та інтернет-магазини, де продають різноманітні товари для дому. Особисто нам більше всього подобається купляти такі товари онлайн, тому ми віддаємо перевагу інтернет-магазину “Файна оселя“, саме тут ми знайшли великий вибір з наборів рушників, що надихнуло нас на написання цієї статті.

Набори рушників: як вибрати?

Рушники – це незамінний предмет у кожному будинку. Вони використовуються для сушки рук, обличчя, тіла, ніг, а також для обтирання після купання, лазні або сауни. Коли вибираєте набор полотенец слід враховувати кілька важливих факторів, щоб вони були максимально зручними та практичними.

Вид рушників

Насамперед, потрібно визначитися з видами рушників, які вам потрібні для дому або для офісу. Існує багато різних видів рушників, що відрізняються за призначенням, розміром, формою, матеріалом та іншими параметрами.

Найпоширеніші види рушників:

 • Рушники для лазні та сауни. Вони повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів, таких як бавовна або льон, щоб забезпечити комфортне використання при високих температурах.
 • Рушники для обличчя. Вони повинні бути м’якими та приємними на дотик, щоб не травмувати ніжну шкіру обличчя.
 • Кухонні рушники. Вони повинні бути міцними та практичними, щоб витримувати часте прання та контакт з водою та жиром.
 • Великі рушники. Вони використовуються для сушки тіла після купання або лазні.
 • Елітні рушники. Вони відрізняються високою якістю матеріалів та виготовлення, а також оригінальним дизайном.
 • Махрові рушники. Вони виготовляються з бавовни та мають петлевий ворс, який забезпечує відмінні вбираючі властивості.
 • Подарункові рушники. Вони можуть використовуватися як самостійний подарунок або як частина подарункового набору.
 • Рушники для ванної. Вони використовуються для сушки рук, обличчя та тіла.
 • Дитячі рушники. Вони повинні бути виготовлені з м’яких, гіпоалергенних матеріалів, щоб не викликати подразнень на ніжній шкірі дитини.
 • Рушники для СПА. Вони відрізняються високою якістю матеріалів та виготовлення, а також оригінальним дизайном.
 • Рушники з мікрофібри. Рушники з мікрофібри відрізняються м’якістю, швидкою всмоктуючою здатністю та легкодоглядністю.

Всі ці види рушників ви можете знайти на сайті компанії “Файна оселя” – https://faynaoselya.com.ua/ru/, ба більше того ви тут знайте все що потрібно Вам для дому, бо тут є: постільна білизна, скатертини, покривала, халати, ковдри, товари для дітей, різноманітні цікаві подарункові набори, текстиль для ванної та багато іншого.

Розмір рушника

Розмір рушника також є важливим фактором, який потрібно враховувати при виборі. Рушники для обличчя, як правило, мають розмір 30×50 см, рушники для рук – 50×100 см, рушники для тіла – 70×140 см, рушники для ванної – 100×150 см, рушники для сауни – 150×200 см, пляжні рушники – 150×200 см або більше.

Форма рушника

Рушники можуть мати квадратну, прямокутну або іншу форму. Квадратні рушники є більш універсальними, вони можуть використовуватися як для сушки рук, так і для сушки тіла. Прямокутні рушники більш зручні для сушки тіла, вони можуть бути використані як рушник для ванної або як пляжний рушник.

набор полотенец (рушників)
набір рушників для обличчя

Матеріал рушника

Матеріал рушника також є важливим фактором, який потрібно враховувати при виборі. Рушники можуть бути виготовлені з натуральних матеріалів, таких як бавовна, льон або бамбукове волокно, або з синтетичних матеріалів, таких як мікрофібра.

Натуральні матеріали

Натуральні матеріали, такі як бавовна, льон або бамбукове волокно, є більш екологічно чистими та безпечними для здоров’я. Вони також мають більш м’яку текстуру та приємніші на дотик.

 • Бавовна – це найпопулярніший матеріал для виготовлення рушників. Рушники з бавовни добре вбирають вологу, міцні та довговічні. Однак вони можуть зменшитися в розмірі після прання та стати жорсткими.
 • Льон – це ще один натуральний матеріал, який використовується для виготовлення рушників. Льон міцний і довговічний, а також має антибактеріальні властивості. Однак він може бути колючим на дотик, особливо після прання.
 • Бамбукове волокно – це натуральний матеріал, який є м’яким і шовковистим на дотик. Він також має гіпоалергенні властивості та добре вбирає вологу. Однак рушники з бамбукового волокна, як правило, дорожчі, ніж рушники з бавовни.

Синтетичні матеріали

Синтетичні матеріали, такі як мікрофібра, також використовуються для виготовлення рушників. Рушники з мікрофібри легкі, компактні та швидко сохнуть. Вони також мають хороші вбираючі властивості. Однак вони можуть бути менш міцними, ніж рушники з натуральних матеріалів, і можуть мати інколи синтетичний запах.

набор полотенец (рушників)
набір рушників з мікрофібри

Інші важливі фактори при виборі рушників

При виборі рушників слід також враховувати такі фактори:

Щільність – Щільність рушника визначається кількістю петель на квадратний сантиметр. Чим більша щільність, тим щільніше сплетене полотно рушника і тим краще він буде вбирати вологу, відповідно ми радимо брати рушники з більшою щільністю.
Колір – Рушники можуть бути однотонними або з малюнком. Вибір кольору залежить від особистих переваг. Ми надаємо перевагу кольоровим рушникам.
Ціна – Ціна рушників може варіюватися залежно від матеріалу, розміру, щільності та бренду, а також від того де ви його купляєте.