Поблизу н.п. Мала Токмачка Запорізької області загинув 21-річний військовий ЗСУ з Хмельниччини

2 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області загинув 21-річний Герой з Хмельницької області Фльорк Віктор.

Про це повідомляє Новоушицька територіальна громада, передає “Це моя Україна“.

Наша громада вкотре у жалобі… Ще один юний Воїн повернувся з війни на щиті.
Сьогодні в обласному центрі попрощалися з 21-річним Героєм Віктором Фльорком, який народився та виріс у с. Глибівка. Він загинув у бою за Україну 2 лютого біля н.п. Мала Токмачка Запорізької області.
Провести Віктора у останню дорогу також приїхали земляки з Новоушиччини. Зі скорботою на серці, нестерпним болем та сльозами на очах рідні та близькі, односельці попрощалися з Воїном.
Батьки втратили дорогого сина, брат і сестри – любого брата, дівчина – коханого нареченого, друзі – надійного товариша, побратими – святої волі споборника…
Прощались із Героєм у біблійній церкві «Голгофа». Сюди Віктор прийшов ще молодим хлопцем. Тут жив і допомагав. Тут його згадують найтеплішими і найкращими словами…
Захисника поховали на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове. Вічна йому пам’ять і повага. Сердечні співчуття рідним і близьким Віктора” – йдеться в повідомленні.
Мала Токмачка
прощання з з 21-річним Героєм Віктором Фльорком
Відомо, що Віктора Фльорка дев’ятнадцятирічним призвали на строкову службу. Пізніше він підписав контракт із ЗСУ. Загинув на Запорізькому напрямку 2 лютого – під час ворожого мінометного обстрілу.