Завтра Львівщина прощається з полеглим на фронті з 18-річний Героєм

У четвер, 15 лютого 2024 року, Львівщина попрощається з 18-річним Героєм Богданом Козаком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це повідомили у Львівській міській раді, передає “Це моя Україна“.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання з Героєм на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Богдан Козак (16.03.2005-09.02.2024) Львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі №27 міста Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання спершу проходив практику, а згодом працював старшим офіціантом-адміністратором у ресторані «Династія».

З дитинства активно займався спортом: захоплювався футболом, боксом, брав участь у всеукраїнських змаганнях з футзалу. За словами рідних, був надзвичайно комунікабельним, «душею компанії», при цьому – цілеспрямованим та самоорганізованим, мав надзвичайно твердий та настирливий характер.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації багато рідних Богдана Козака стали на захист Батьківщини.

Саме це спонукало його підписати контракт із 3-ю окремою штурмовою бригадою Сухопутних військ ЗСУ. Проходив військовий вишкіл у місті Толедо в Іспанії, після Перемоги мріяв поїхати туди з батьками та відкрити невеличке кафе. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту. Найперше, прагнув визволити Маріуполь від російських окупантів.

ьвівщина попрощається з 18-річним Героєм Богданом Козаком
Львівщина попрощається з 18-річним Героєм Богданом Козаком