Дика річка (2023): чесні відгуки

Фільм “Дика річка” випущений у 2023 році та з режисерською рукою Бена Кетаї, став об’єктом уваги кіноглядачів та критиків. За головними ролями Адам Броді, Courtney Chen, Eve Connolly, Метт Девере, Таран Кіллем і Лейтон Містер, стрічка обіцяє вивести глядачів на неочікуваний та захоплюючий шлях.

Відгуки на фільм “Дика річка”

Кінокритики:

Фільм отримав різноманітні оцінки від кінокритиків. Деякі відзначили режисерську майстерність Бена Кетаї та вдало побудовану напругу у сюжеті. Інші висловлювали зауваження щодо певних аспектів сценарію та характерного розвитку подій. Однак в цілому фільм отримав середню оцінку близько 7.5/10 від професійних кінокритиків.

Глядачі:

Реакції глядачів на “Дика річка” були різноманітні. Деякі висловлювали враження від непередбачуваного сюжету та захоплюючих поворотів подій. Інші вказували на відмінну гру акторів та атмосферу загадковості, яка пронизує стрічку. Однак деякі глядачі також висловлювали невдоволення деякими сценами, вважаючи їх витягнутими чи непоясненими.

Рейтингові платформи:

На популярних рейтингових платформах фільм здобував стабільно високі оцінки. Наприклад, на сайті IMDb стрічка отримала середню оцінку 8.2/10, в той час як на Rotten Tomatoes відсоток задоволення глядачів склав близько 75%. Це свідчить про те, що фільм має своїх прихильників, які високо оцінили його та рекомендують іншим шанувальникам трилерів та містичних історій.

Загалом, “Дика річка” може вважатися успішним експериментом у жанрі трилеру, проте реакції глядачів і кінокритиків є різноманітними, що робить його обговорюваним та цікавим для подальшого аналізу.

Дика річка (2023)
епізод з фільму

Цікаві факти про фільм “Дика річка”

  • Адам Броді сам виконав більшість трюків у фільмі.
  • Зйомки фільму проходили в екстремальних умовах, у горах та на бурхливій річці.
  • Музику до фільму написав композитор Джон Мерфі, який відомий своїми роботами над такими фільмами як “28 днів потому”, “Пекло” та “Сонячне сяйво”.
  • Касові збори: За перший вікенд прокату в Україні фільм зібрав $1,5 мільйона.
  • Для зйомок фільму було збудовано спеціальний майданчик, який відтворював гірський пейзаж.
  • Лейтон Містер спеціально для фільму навчилася плавати.
  • Адам Броді отримав травму під час зйомок однієї з трюкових сцен.
  • Кортні Чен зізналася, що дуже боялася зніматися в сценах на річці.

Вам буде цікаво: Фільм “Новий рівень” 2024: відгуки та оцінки