“Пошуки тіла воїна тривали довгих 15 місяців…”: стало відомо про загибель молодого військового з Рівненщини

На превеликий жаль підтвердилася інформація про загибель молодого воїна Самолюка Богдана Сергійовича, 1987 року народження з села Зірне. Пошуки тіла воїна тривали довгих 15 місяців.

Про це повідомляє Березнівська міська рада, передає “Це моя Україна“.

“Знову чорна тінь скорботи прийшла на Березнівщину.
З глибоким сумом повідомляємо, що у боях з московським окупантами на Донеччині загинув наш земляк Самолюк Богдан Сергійович, 1987 року народження з села Зірне.
Наш захисник загинув ще 04 грудня 2022 року. Богдан вважався зниклим безвісти. Пошуки тіла воїна тривали довгих 15 місяців…
Старший стрілець парашутно-десантної роти захищав рідну землю з жовтня 2022 року.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про українського воїна Богдана Самолюка назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів.
Сумуємо разом, низько схиляємо голови у скорботі за нашим захисником, який доєднався до лав Небесного війська. Вічна пам’ять і слава Богдану Самолюку, який захищав Батьківщину і кожного з нас!
Про час прибуття військового кортежу та час поховання буде повідомлено додатково” – йдеться в повідомленні Березнівської міської ради.
Пошуки тіла воїна тривали довгих 15 місяців
на фото загиблий Герой Самолюк Богдан Сергійович