“Був відважним воїном та доброю людиною”: захищаючи Україну загинув син відомого капелана ПЦУ

Захищаючи Україну від російської агресії 1 березня 2024 року загинув старший солдат Володимир Основенко – син відомого капелана Православної Церкви України, заступника голови Синодального управління ПЦУ у справах душпастирства у пенітенціарних закладах протоєрея Павла Основенка.

Про це повідомляє “Україна Православна”, передає “Це моя Україна“.

«Немає страшнішого горя, ніж ховати своїх дітей. Я весь час молилася, щоб Господь відвів від нас цю чашу. Не змогла. Любий наш синочку, тепер ти поповнив ряди небесного війська», – написала в соцмережах мати полеглого захисника Батьківщини.

син капелана
на фото загиблий син капелана Володимир Основенко

“Сьогодні від свого друга і побратима о. Павла Основенка отримав страшну звістку. На війні загинув його старший син Володимир. Навіть в голові не вкладається, в листопаді коли був у відпустці бачились, завжди усміхнений і на позитиві. Прекрасний воїн, який з перших днів повномасштабного вторгення добровольцем пішов захищати свою Батьківщину-Україну. Неодноразово він дивився рашистській смерті ввічі, завжди ходив по лезу ножа, був безстрашним і сміливим воїном. Царство Небесне тобі синку. Тобі назавжди 27. Ти був справжнім, щирим і добрим” – згадує Любомир Кащій про загиблого Героя.