Чи варто дивитися фільм “Діва проти біди”?

“Діва проти біди” – це художній фільм 2024 року, знятий режисером Хуаном Карлосом Фреснадільо (“28 тижнів потому”, “Інкасатор”) за сценарієм Дена Мазо (“Земля монстрів”, “Хроніки Спайдервіка”). Фільм розповідає історію юної принцеси Елоді (Міллі Боббі Браун), яка, вийшовши заміж за принца, стає жертвою жахливої ​​таємниці. Її кидають у печеру до вогнедишного дракона, і Елоді має здолати монстра, щоб вижити. Дата виходу фільму “Діва проти біди” – 8 березня 2024 року. Його можна подивитися на Netflix.

Сюжет фільму

Фільм починається з того, що Елоді, юна принцеса, погоджується вийти заміж за принца з сусіднього королівства. Вона вірить, що це шлюб за коханням, але насправді її використовують як приношення жахливому дракону, який тероризує королівство.

Елоді кидають у печеру до дракона, де їй доводиться боротися за життя. Вона використовує свою кмітливість, винахідливість і сміливість, щоб здолати монстра.

Сценарій фільму

Сценарій Дена Мазо тримає в напрузі протягом усього фільму. Він наповнений несподіваними поворотами, динамічними сценами бою та емоційними моментами. Мазо також вдається створити цікавих та багатогранних персонажів, за якими цікаво спостерігати.

фільм "Діва проти біди"
епізод з фільму

Відгуки на фільм “Діва проти біди”

Фільм “Діва проти біди” отримав позитивні відгуки як від кінокритиків, так і від глядачів. Критики відзначили динамічний сюжет, чудову акторську гру та захоплюючі візуальні ефекти. Глядачі також оцінили фільм, назвавши його захоплюючим, емоційним та надихаючим.

Ось деякі з відгуків:

  • “Діва проти біди” – це захоплюючий та емоційний фільм, який не відпустить вас до самого кінця.”[The Hollywood Reporter]
  • “Міллі Боббі Браун грає одну з найкращих своїх ролей у цьому динамічному та захоплюючому фільмі.”[Variety]
  • Цей фільм – це must-see для всіх шанувальників фентезі та пригодницьких фільмів.”[IMDb]

Вам може бути цікаво: Відгуки на фільм Панама (2022)

Чи варто дивитися?

“Діва проти біди” – це захоплюючий та емоційний фільм, який обов’язково сподобається шанувальникам фентезі та пригодницьких фільмів. Міллі Боббі Браун виконує чудову акторську гру, а динамічний сюжет та захоплюючі візуальні ефекти тримають у напрузі протягом усього фільму.

Ми рекомендуємо вам подивитися цей художній фільм, якщо ви:

  • Шанувальник фентезі та пригодницьких фільмів
  • Вам подобаються фільми з Міллі Боббі Браун
  • Шукаєте захоплюючий та емоційний фільм, який не відпустить вас до самого кінця

Приємного перегляду!