Під час виконання бойового завдання, у небі над Донеччиною, загинув пілот-винищувач, майор повітряних сил України – Андрій Ткаченко

Знову сумна новина сколихнула наші серця. Під час виконання бойового завдання, у небі над Донеччиною, загинув пілот-винищувач – Андрій Ткаченко.

Про це повідомляє Юрій Юзич, передає “Це моя Україна“.

“У небі над Донеччиною загинув пілот-винищувач майор Андрій Ткаченко. Один із кращих вихованців Пласту. З юнацтва належав до гуртка «Орлани» 61-го куреня в Самбірський Пласт. Пройшов чудовий пластовий вишкіл здобувши ступінь пластуна-розвідувача, що включало багато пластових таборів, змагіа та вишколів. Серед іншого – національний пластовий летунський табір «Чота Крилатих».
У 2008 році став курсантом Національного Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, навчання в якому успішно завершив у 2012 році. Неодноразово відзначений подяками начальника університету. Перші самостійні польоти на літаку Л-39 здійснив у жовтні 2009 року. Був досвідченим у стрибках із парашутом.
Військову службу проходив в Івано-Франківську, в Харкові, відтак знову повернувся в Івано-Франківськ. З початком війни у 2014 році виконував бойові завдання під час АТО і ООС.
Після повномасштабного збройного вторгнення московського війська в Україну місцем виконання бойових завдань для Андрія, як пілота-винищувача, став схід і південь країни.
Майор Андрій Ткаченко загинув 8 березня 2024 року, виконуючи чергове бойове завдання.
У смутку залишилися батьки, старший брат Віталій, дружина Леся і її батьки Євгеній та Галина Гудими, шестирічний син Марко та вся велика родина. Поховання відбудеться в Івано-Франківську, де загиблий проживав зі сім’єю. Про день і час буде повідомимо додатково.
Вічна пам’ять і слава Герою, пластунові-військовику Андрію Ткаченку, який віддав життя в обороні України. СКОБ! Слава Україні!” – йдеться в повідомленні Юрія Юзича.
Андрій Ткаченко
на фото загиблий Герой Андрій Ткаченко