“Вважався зниклим безвісти”: за результатами експертизи ДНК стало відомо про загибель сміливого воїна Дмитра Сінченка

На превеликий жаль 08 березня 2024 року за результатами експертизи ДНК стало відомо про загибель сміливого воїна Дмитра Сінченка.

Про це повідомляє Ліцей Сокіл, передає “Це моя Україна“.

“Педагогічний колектив навчального закладу та особовий склад кадетського підрозділу ліцею «Сокіл» вшановують пам’ять загиблого воїна Дмитра Володимировича Сінченка (04.07.1986 – 22.08.2023) та висловлюють співчуття його рідним.
Дмитро Сінченко співпрацював із нашим закладом як волонтер та наставник кадетів, а час від 27 січня 2022 року і до початку повномасштабних бойових дій працював на посаді вчителя предмету «Захист України».
На фронт пішов добровольцем, обороняв Київ та Київську область. Як фронтовий репортер публікувався у виданнях «Радіо Свобода», «Український тиждень», вів блог та сторінку в соцмережі. Його останній допис датовано 19 серпня 2023 року.
З кінця серпня Дмитро Сінченко (позивний «Перун») вважався зниклим без вісті. Ігор Козуб, з яким разом служили в одній роті 28-ї окремої механізованої бригади, повідомив, що під Курдюмівкою на Донеччині разом із бойовим медиком Дмитро намагався винести у безпечне місце важко пораненого бійця і не вийшов з-під обстрілу…
Про загибель Дмитра Сінченка стало відомо 08 березня 2024 року за результатами експертизи ДНК. Світла пам’ять!” – йдеться в повідомленні.
Дмитро Сінченко
на фото загиблий Герой Дмитро Сінченко