“Більше ніж півтора роки вважався зниклим безвісти”: офіційно підтверджено загибель 21-річного воїна ЗСУ з Вінниччини

Ще одне молоде життя пішло у Засвіти. Трагічна звістка надійшла на Вінниччину. На жаль, 21-річний Юрій Гончар, який вважався зниклим безвісти, загинув.

Про це повідомляє  Хмільницька міська рада, передає “Це моя Україна“.

“У житті – найцінніше Життя… Тому й дуже болить, коли наші захисники кладуть на вівтар свободи найдорожче – СВОЄ ЖИТТЯ! Тільки сьогодні провели дорогою до Вічності свого земляка-воїна, а вже знову з глибоким болем змушені сповістити громаду про те, що на війні загинув:
ГОНЧАР Юрій Вікторович, 2001 р.н., уродженець села Чудинівці Соколівський старостинський округ (вважався зниклим безвісти біля населеного пункту Тошківка Луганської області від 18.06.2022р.).
Міський голова Микола Юрчишин разом із старостинськими округами, депутатським корпусом, виконавчим комітетом, апаратом міської ради та жителями громади висловлюють щире і глибоке співчуття родині захисника України. Світла пам’ять воїну, який поклав своє життя на вівтар своєї Батьківщини. Про день, коли будемо зустрічати захисника України “на щиті” і день його поховання повідомимо окремо” – повідомляють у Хмільницькій міській раді.
вважався зниклим безвісти