Як обрати роли, щоб було смачно і хотілось ще?

Гарний вечір в приємній компанії неможливий без смаколиків, піци чи суші. Так багато зараз доставок суші, що можна загубитись у виборі. Схоже, навіть японці не здогадуються про існування таких різних ролів, якими нас балують у ресторанах східної кухні в Україні. Для себе ми виокремили доставку Migoto суші з ряду наступних причин:

  • Баланс смаків. Роли Migoto sushi мають ідеальні пропорції рису та начинки. Дуже часто доставки суші акцентують на тому, що у їх ролах є багато начинки, однак ми вважаємо, що справді ідеальним конфуціанським поєднанням є тонкий шар рису і щільно зібрана начинка. А якщо є шматок риби, то його товщина має бути рівномірною. Саме такими є Migoto sushi.
  • Якість продуктів. Неможливо приховати зіпсутий лосось, якщо пропекти його і подати у вигляді запеченого рола. Migoto sushi ретельно добирає продукти і стежить за їх свіжістю, бо ставить на меті не тільки задоволення смакових вподобань клієнта, а й їх безпеку.
  • Великий вибір. Migoto sushi пропонує і класичні роли Філадельфія та Каліфорнія, і особливі позиції, і м’ясні, і ті, що підійдуть вегетаріанцям.
  • Швидка та ретельна доставка. Так, цим вже нікого не здивуєш. Але Migoto sushi робить все можливе, щоб у міських джунглях і в постійних заторах ви отримали своє замовлення максимально швидко. До того ж, упакування теж відіграє значну роль.

Роли та їх асортимент

Щодо асортименту, то тут особливо хочеться згадати про Філадельфію, бо у Migoto sushi їх справді безліч. Люди діляться на два типи: ті, хто любить у Філадельфії тунець, і ті, хто любить лосось. Якщо ж ви не можете визначитись, то для вас є позиція, що поєднує ці два види риби – Філадельфія дует.

А що буде, якщо поєднати італійську та японську кухню? Migoto sushi вважають, що вийде Парма лосось, Парма унагі та Парма тунець. У цих ролах з рибою чудово поєднались в’ялені томати та сир пармезан. Вийшло колоритно та несподівано. Якщо ви не любите таких поєднань, але любите у ролах сир, то для вас ідеально підійдуть роли з сиром Чедер. А особливо зверніть увагу на рол Чедер креветка.

Парма роли
на фото “Парма роли”

Наші улюблені дракони у Migoto sushi мають такі варіанти: Зелений, Червоний, Золотий, Тигровий та Вогняний. Вже одні назви максимально зацікавлюють. Вогняний та Тигровий дракон для тих, хто любить гостреньке. У всіх Драконів є вугор, за який деякі люди готові продати душу. А у Червоному окрім вугра є ще й лосось.

Схожими є роли Migoto рол з морськими гребінцями та креветкою та Кіото рол з бейбі гребінцями. Різниця в тому, що Migoto рол гострий, а Кіото ніжніший. Хто любить стружку тунця, тому сподобаються Туна з вугрем, Туна з лососем та подвійний удар по тунцю – Туна з тунцем. А новинками у Migoto sushi є роли з водоростями хіяші, які так класно смакують з горіховим соусом. Як ми і згадували, для вегетаріанців є овочеві роли та Футомакі вега з в’яленими томатами.

Все це і більше ви можете замовити за посиланням https://migoto.com.ua/menu/rolls. Створіть собі гарний настрій з Migoto sushi.