Шафа-купе для дитячої кімнати. Як зробити правильний вибір?

Дитяча кімната у будь-якій квартирі чи будинку – це індивідуальний простір її маленького мешканця. А для того, щоб вона була комфортною, затишною, а також стильною та сучасною дорослим варто подбати про її правильне облаштування. Так незамінним елементом інтер’єру стане шафа-купе. В ній можна легко вмістити всі речі, тим самим звільнивши місце для навчання та ігор. В чому полягають переваги шафи-купе та як правильно обрати такі меблі для дитячої? Шукаймо відповіді разом.

Переваги шаф-купе стосовно традиційних моделей

Збираючись купити сучасну шафу-купе https://fayni-mebli.com/ua/tag-wardrobes-modern.html в дитячу кімнату, варто ознайомитися з плюсами такого придбання. Їх декілька і полягають вони в наступному:

  1. Місткість. Такі меблі можуть вмістити чимало дитячих речей, ігор, шкільного приладдя.
  2. Функціональність. Завдяки достатній кількості полиць та висувних шухляд, дитина може на свій розсуд сортувати речі та розкладати їх.
  3. Цікавий дизайн. Зовнішні дверцята шафи-купе можна обрати, враховуючи вимоги будь-якого інтер’єру. Традиційно на них наносяться зображення улюблених героїв мультфільмів. Ця деталь дозволяє створити комфортну затишну атмосферу в кімнаті.

На що звернути особливу увагу при виборі?

Обираючи модель для дитячої, обов’язково враховуйте декілька важливих нюансів:

  1. Визначтеся з розмірами меблів. Для цього виміряйте доступне місце в кімнаті. Згідно із стандартами розмір дверей шафи не має перевищувати 90 см.
  2. Оберіть кількість дверей. Якщо дитяча кімната не відрізняється великими габаритами, то краще придбати моделі з двома розсувними елементами.
  3. Впевніться в ергономічності меблів. Тобто подумайте, чи зможе дитина легко користуватися шафою, мати вільний доступ до всіх шухляд та полиць.
  4. Не забудьте поцікавитися думкою дитини стосовно оформлення шафи-купе. Адже меблі повинні подобатися та дарувати позитивні емоції.

Особливі вимоги до шаф-купе для дитячих

Перш ніж визначитися з покупкою, варто відповісти на питання стосовно того, чи відповідатиме шафа-купе важливим вимогам. Адже вибір меблів для дитячої суттєво відрізняється від підбору виробів для інших кімнат. Ці вимоги полягають в наступному:

  • обрані моделі не повинні мати гострих кутів, а також ручок;
  • оптимальним варіантом стане шафа з розсувними дверцятами та без дзеркал;
  • кращим вибором для дитячої стане шафа спокійних тонів.

Декілька слів про матеріали виготовлення

Ще один важливий момент стосується матеріалів, з яких виготовлена шафа-купе. Виробники пропонують придбати моделі з натуральної деревини. Вони відрізняються своїми гарними експлуатаційними характеристиками, але досить дорогі. Гарною альтернативою стануть меблі з МДФ або ДСП. Так МДФ вважається міцним матеріалом, а от ДСП – економним варіантом, котрий поєднує в собі гарну якість за помірну ціну.