Як можна вилікувати проблеми зі шкірою обличчя за допомогою лазерних процедур 

Сучасні лазерні апарати показують високу ефективність сьогодні у лікуванні навіть серйозних проблем зі шкірою обличчя, таких як пост-акне, пігментні плями, розширені пори, зморшки тощо. Замовити ефективну процедуру, яка допоможе вже після першого сеансу побачити неймовірний результат та зменшення рубців на шкірі, ви можете за посиланням https://mediostar.ua/poslugi/lazerna-kosmetologiya/lazerne-frakcijne-shlifuvannya-postakne.html. Дерматолог проконсультує вас та допоможе визначитися з кількістю процедур та порадить як краще поводити себе зі шкірою у конкретно вашому випадку.

Чому пацієнти обирають лазерні апарати 

Лазерні апарати сьогодні вважаються одним з найефективніших методів для лікування різноманітних проблем зі шкірою та косметичних дефектів. Однією з головних переваг лазерної терапії є її точність та цілеспрямованість, лазерна енергія може бути точно налаштована для впливу на конкретні ділянки шкіри, що дозволяє досягти високий результатів без пошкоджень навколишніх тканин. Крім того, лазерні апарати забезпечують широкий спектр можливостей для лікування проблем та можуть допомогти у таких випадках:

  • Зменшення зморшок як глибоких, так й щойно утворених.
  • Лікування пігментних плям.
  • Зменшення проявів акне.
  • Позбавлення від судинних зірок.
  • Зменшення розтяжок, рубців тощо.

Конкретна процедура та її інтенсивність підбирається відповідно до ситуації кожного окремого пацієнта, що дозволяє досягти максимальної точності та вражаючих результатів під час терапії. Лікарі дерматологи Mediostar допоможуть вам влучно підібрати процедуру, яка буде актуальна саме для вашого запиту та проведуть консультацію щодо вашого стану здоров’я для виявлення можливих протипоказань.

Лазерні процедури: які саме бувають 

Сьогодні найбільшою популярністю користується процедури лазерного фракційного шліфування постакне. Вона передбачає лікування тих наслідків, які утворилися під час періоду акне або інших причин утворення розширених пір та рубців на обличчі. Основна ідея полягає в тому, щоб лазерні промені проникали в глибокі шари шкіри, стимулюючи процеси регенерації та вироблення колагену. Це своєю чергою покращить загальний стан шкіри, вирівняє її та відновить процес формування колагену. Шліфувальний апарат ResurFX показує передові результати, якими вже задоволені десятки пацієнтів. Після процедури може відбуватися невелике почервоніння та легке шелушіння, проте зазвичай ці ефекти тривають лише кілька днів, після чого шкіра повертається до нормального стану. Які ще процедури можна обрати?

  • Лазерна терапія для лікування акне безпосередньо. Ця процедура зменшує запалення всередині шкіряного покрову, дозволяє відрегулювати виділення себума та знищує бактерії, що призводять до виникнення акне. Загальний стан шкіри стане набагато краще як візуально, так і на дотик.
  • Лазерне видалення судин. Цей метод допомагає видаляти видимі судини на обличчі, такі як купероз, розширені капіляри та судини павутинки, покращуючи загальний стан шкіри.
  • Лазерна відновлювальна терапія. Видаляє верхній шар шкіри, що зазнав пошкоджень, зменшуючи тим самим зморшки, плями та нерівності. Це також стимулює регенерацію здорової тканини.