Вважався зниклим понад рік: на превеликий жаль підтверджено загибель 33-річного воїна з Прикарпаття

На превеликий жаль підтверджено загибель 33-річного Ярослава Первака з Калуської громади Івано-Франківської області. Воїн загинув 10 серпня 2022 року під час бойових дій на Донеччині.

Про це повідомляє Калуська міська рада, передає “Це моя Україна“.

“ЯРОСЛАВ ПЕРВАК
Надійшло підтвердження про загибель на фронті 33-річного калушанина, старшого солдата Ярослава Первака.
Ярослав Первак став до зброї добровільно від початку повномасштабного вторгнення росії, 4 березня 2022 року. Самовіддано служив старшим стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону управління військової частини.
Останній свій бій разом з побратимами тримав з честю. Між здатися ворогові чи смерть – вибрав останнє! Та все ж від серпня 2022 року вважався таким, що зник безвісти. Родина і вся громада не полишали надії отримати добру звістку про долю Захисника.
Однак, підтверджено найстрашніші очікування. Старший солдат Ярослав Первак загинув 10 серпня 2022 року на Донеччині під час ведення бойових дій із військовими формуваннями російської федерації.
Калуська громада глибоко сумує з приводу болючої втрати. Схиляємо голови у молитві за душу полеглого Героя.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам. Доземний уклін і щира вдячність Ярославу Перваку за жертовний подвиг в ім’я любові до Рідної Землі, у боротьбі за сильну, вільну Україну. Вічна пам’ять і слава Герою Ярославу Перваку!” – йдеться в повідомленні.

підтверджено загибель 33-річного Ярослава Первака