У важкому бою на Донеччині загинув батько 7-х дітей Олександр Вишинський

Поблизу населеного пункту Пречистівка Волноваського району Донецької області у важкому бою загинув батько 7-х дітей Олександр Вишинський. Воїн був родом з міста Обухів Київської області.

Про це інформує Обухівська міська рада, передає “Це моя Україна“.

“З великим сумом та скорботою повідомляємо про загибель мужнього воїна, жителя міста Обухова, батька 7-х дітей, 47-річного ВИШИНСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕРІЙОВИЧА.

Він загинув 12 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Пречистівка Волноваського району Донецької області, як справжній Герой, відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок.

Прощання з Героєм відбудеться 17 квітня у середу о 12:00 годині на міській площі біля ОЦКіД. Про зустріч почесної колони з тілом воїна інформація буде надана додатково.

Щирі слова підтримки та співчуття великій родині Олександра, його друзям, колегам та побратимам. Подвиг мужнього Захисника України, до останнього подиху відданого Батьківщині, назавжди залишиться у наших вдячних серцях! Світла пам’ять Герою!” – зазначається в повідомленні.