Унікальність полікарбонату та як його застосувати у будівництві

З огляду на останні події ми, як ніколи раніше, розуміємо наскільки важливими для економіки держави є сфера сільського господарства та будівництво. А особливо важить якість матеріалів, швидкість та легкість у монтуванні та експлуатації, надійність та довговічність. Таким універсальним «солдатом» серед будматеріалів є полікарбонат, який використовується і в промисловості, і в звичайному побуті, наприклад, для монтування теплиць. Купити полікарбонат для теплиці можна на сайті компанії Poli-Carbonate. Ми ж зосередимось на основних його характеристиках та перевагах.

Основні якості полікарбонату

Полікарбонат такий популярний у сільському господарстві, бо він володіє такими якостями:

  • міцність;
  • теплоізоляція;
  • можливість проникнення світла;
  • опірність, тобто здатність витримувати різні температурні режими та погодні умови;
  • легкість в експлуатації.

Полікарбонат вигідніший, ніж інші матеріали, бо має так звану склоподібну структуру, тобто не підлягає плавленню, а отже не деформується під впливом високих температур. Крім того, часто теплиці страждають від сильних вітрів, граду, снігопадів, а полікарбонат дозволяє змонтувати теплицю таким чином, що жодні погодні умови не впливають на рослини у теплиці. Через свою світлопроникність теплиці з полікарбонату є максимально комфортними для рослин, підвищують їх врожайність та сприяють кращому росту.

Зберігати тепло всередині теплиці є надважливим завданням, при чому температурний режим витримати не так легко, бо має бути не надто холодно, щоб рослини не померзли, і не надто жарко, щоб вони не перегнили. Полікарбонатні теплиці здатні підтримувати температуру на одному рівні, не залежно від зовнішніх факторів.
На відміну від скляних теплиць, полікарбонатні легші та гнучкіші, та ще й фінансово доступніші. А що теж важливо, то використання полікарбонатів не шкодить довкіллю, його можна переробляти.

Де ще використовують полікарбонат

Полікарбонат використовують не лише для парників та теплиць. Його можна використати для будівництва загороджень для свійських тварин чи птахів чи зробити навіси, щоб убезпечити тварин від несприятливої погоди та вітру. Або ж накрити кормову станцію, щоб не намокала чи не забруднювалась їжа для тварин. Особливо цінні полікарбонати для зберігання сухості у зерносховищах, крім того через прозору текстуру ви можете контролювати візуальний стан свого зерна.

Для побутових потреб теж важливий полікарбонат, бо його можна використати і в практичних цілях, змонтувавши накриття для сільгосптехніки, і в естетичних – для будівництва альтанок, лоджій та балконів. До речі, полікарбонат використовують для виготовлення сонячних панелей, а в контексті можливих відключень електроенергії, це особливо важливо та потрібно.

полікарбонат

У будівництві полікарбонат використовується для виготовлення прозорих покрівель, що візуально збільшує простір, забезпечує проникнення світла всередині приміщення чи на терасі. Всередині приміщень для зонування територій з збереженням чи візуальним збільшенням площі теж можна використати полікарбонатні перегородки. Тим більше, що пластичність матеріалу може допомогти спроектувати різної форми деталі. Крім того, за допомогою полікарбонатних перекриттів можна створити невеликий звукоізоляційний бар’єр. А через теплоізоляцію можна ще й зекономити на опаленні та кондиціонуванні.

Обирайте якісний полікарбонат для своїх теплиць, зимового саду та домівок на сайті компанії Poli-Carbonate.