“Невимовним материнським криком волає наша земля”: під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 28-річний Герой

Наша земля втрачає найкращих своїх синів. Так, 17 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Очеретине Донецької області обірвалося життя 28-річного воїна Рябенка Ігоря Костянтиновича.

Про це повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, передає “Це моя Україна“.

Клята війна знову забрала ще одне молоде життя

Від болючих непоправних втрат невимовним материнським криком вже волає вся наша земля. Захищаючи Батьківщину й кожного з нас від російського агресора, героїчно загинув відважний та сильний воїн, вірний Син Українського народу.

17 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Очеретине Покровського району Донецької області згасла життєва зірка Рябенка Ігоря Костянтиновича, 8 червня 1995 року народження, жителя с.Антонівка Томашпільської громади.

Солдат Рябенко Ігор Костянтинович служив навідником 4 штурмового відділення 4 штурмового взводу 1 штурмової роти.

Молодий, вмотивований, відважний, чесний, справедливий, добрий. Ігор Костянтинович був прикладом справжнього чоловіка та патріота, відзначався неймовірною відвагою. Справжній товариш, найкращий син та брат, надійний та вірний побратим. Людина слова та честі.

У цей гіркий час глибоко сумує та висловлює щирі співчуття батькам Костянтину Федоровичу та Ользі Миколаївні, брату Юрію, рідним і близьким загиблого Воїна, разом з ними переживаємо велике горе.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах його близьких. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України Ігоря Костянтиновича назавжди залишиться у наших серцях! Світла та вічна пам’ять!” – зазначають у Тульчинській районній державній адміністрації.