Завтра, 7 травня на Львівщині поховають молоду військову Демчук Оксану, яка загинула на фронті

Завтра, 7 травня о 13:00, у селі Володимирці Стрийського району Львівської області поховають сміливу військову ЗСУ Демчук Оксану Володимирівну, яка загинула на фронті.

Про це повідомляє “Журавненська селищна рада“, передає “Це моя Україна“.

З 6 січня 2023 року захисниця, віддана військовій присязі на вірність українському народу, стояла на захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України, її свободи та незалежності. Оксана Демчук, стрілець – помічник гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7077.

На війні знайшла своє кохання Олександра з селища Липівка Стрийського ( колишнього Миколаївського) району. Один рік разом на війні, разом йшли на бойові завдання, разом були у відпустці, разом будували плани на спільне щасливе сімейне життя… Клята війна забрала життя відважних молодих Героїв. Третього травня вони загинули разом повертаючись з бойового завдання в районі населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області.

Тепер навіки у строю Небесного Війська наша відважна Героїня, життя якої обірвалося у розквіті сил, задумів  і планів. Вдома, Демчук Оксану не дочекалися з війни троє братів та сестра, родина, друзі, односельці… Уся громада розділяє біль непоправної втрати з рідними та близькими та висловлює найщиріші співчуття…

Вічна шана і вдячність Героїні Оксані Демчук! В серці народу – навіки!

Демчук Оксану
на фото загибла військова Демчук Оксана